Agenda & Uitslagen

vrijdag, 03 februari

20:00 FC Emmen - FC Volendam | uitslag 3-1 (Steltenpool)
Aanvang: 20:00
Locatie: Emmen (competitiewedstrijd)
Scheidsrechter: M. Pérez | M. Ketting | N. van Kampen | S.P.M. Teuben
19:30 Sparta Rotterdam o17 - FC Volendam o17 | uitslag 2-0
Aanvang: 19:30
Locatie: Rotterdam (competitiewedstrijd)
Scheidsrechter: R. Dingenouts | L.T. de Koning | A.A.M. van Vliet

zaterdag, 04 februari

10:00 FC Volendam o12 - ADO Den Haag o12 | uitslag 6-8
Aanvang: 10:00
Locatie: KRAS Stadion (stadionveld) (competitiewedstrijd)
10:00 FC Twente o14 - FC Volendam o14 I uitslag 0-5
Aanvang: 10:00
Locatie: Hengelo (oefenwedstrijd)
11:30 FC Utrecht o13 - FC Volendam o13 I uitslag 0-1
Aanvang: 11:30
Locatie: Utrecht (competitiewedstrijd)
Scheidsrechter: K.O. Roseboom
12:00 FC Volendam o15 - sc Cambuur o15 I uitslag 11-0
Aanvang: 12:00
Locatie: KRAS Stadion (stadionveld) (oefenwedstrijd)
Scheidsrechter: D. Fijma
12:00 FC Volendam o16 - AFC’34 o17 I uitslag 5-1
Aanvang: 12:00
Locatie: Kras Stadion (veld 2) (oefenwedstrijd)
Scheidsrechter: M. Uijttewaal
14:30 Harkemase Boys - Jong FC Volendam I uitslag 4-2
Aanvang: 14:30
Locatie: Harkema (competitiewedstrijd)
Scheidsrechter: C. Prooi | F. Ozinga | mevr. J.N.M. Bakker
14:45 AZ o19 - FC Volendam o19 I uitslag 6-2
Aanvang: 14:45
Locatie: Wijdewormer (bekerwedstrijd)
Scheidsrechter: R.B. Voois | R. Zwagerman | B. de Nijs

maandag, 06 februari

20:00 FC Volendam - FC Den Bosch | uitslag 2-1 (Kwakman, Van Kippersluis)
Aanvang: 20:00
Locatie: KRAS Stadion (stadionveld) (competitiewedstrijd)
Scheidsrechter: J. Kooij | J.C. Lapar | M.C. Janssen | J.J.M. Vries

dinsdag, 07 februari

18:30 FC Volendam o15 - Ajax o15 | uitslag 1-4
Aanvang: 18:30
Locatie: KRAS Stadion (stadionveld) (competitiewedstrijd)
Scheidsrechter: T. de Boer

woensdag, 08 februari

18:00 FC Volendam o12 - Kolping Boys o13 | uitslag 4-3
Aanvang: 18:00
Locatie: KRAS Stadion (stadionveld) (oefenwedstrijd)
Scheidsrechter: D. van Grieken

zaterdag, 11 februari

10:00 FC Volendam o13 - sc Heereenveen o13 I uitslag 3-2
Aanvang: 10:00
Locatie: Kras Stadion (veld 2) (competitiewedstrijd)
Scheidsrechter: S. Wiertzema
10:00 FC Utrecht o12 - FC Volendam o12 I afgekeurd
Aanvang: 10:00
Locatie: Utrecht (competitiewedstrijd)
11:00 sc Heerenveen o15 - FC Volendam o15 I afgekeurd
Aanvang: 11:00
Locatie: Heerenveen (competitiewedstrijd)
Scheidsrechter: A.C. de Groot
11:45 FC Volendam o19 - FC Groningen o19 I uitslag 1-0
Aanvang: 11:45
Locatie: KRAS Stadion (stadionveld) (competitiewedstrijd)
Scheidsrechter: J.F. van Schooneveld | H.E.J. Sierhuis | E. van Gurp
12:00 FC Volendam o14 - Brabant United o14 I afgekeurd
Aanvang: 12:00
Locatie: Kras Stadion (veld 2) (oefenwedstrijd)
Scheidsrechter: S. Wiertzema
14:30 Jong FC Volendam - VVOG I uitslag 1-1
Aanvang: 14:30
Locatie: KRAS Stadion (stadionveld) (competitiewedstrijd)
Scheidsrechter: M.A. Roeleveld | J.P. Been | J.M.M. Soeter

maandag, 13 februari

18:30 FC Volendam o13 - Jongens o13 Alkmaar/Amsterdam | afgekeurd
Aanvang: 18:30
Locatie: KRAS Stadion (stadionveld) (oefenwedstrijd)
Scheidsrechter: J.N. Beers | S. Mutlu | D. Holshuijsen
20:00 Jong FC Utrecht - FC Volendam I uitslag 2-4 (Van der Heijden, Steltenpool 2x, Schilder pen.)
Aanvang: 20:00
Locatie: Utrecht, Stadion Galgenwaard (competitiewedstrijd)
Scheidsrechter: E. Blank | J.M. de Smalen | M.A.S. Beijer | S. Veekamp

dinsdag, 14 februari

18:30 FC Volendam o15 - Jongens o15 Alkmaar/Amsterdam I uitslag 5-2
Aanvang: 18:30
Locatie: KRAS Stadion (stadionveld) (oefenwedstrijd)
Scheidsrechter: M. Kuilman | F. Wezel | F.J. Smit

woensdag, 15 februari

18:00 FC Volendam o14 - AFC o14
Aanvang: 18:00
Locatie: KRAS Stadion (stadionveld) (oefenwedstrijd)
Scheidsrechter: Q. van Stijn

vrijdag, 17 februari

20:00 FC Volendam - VVV Venlo I uitslag 0-1
Aanvang: 20:00
Locatie: KRAS Stadion (stadionveld) (competitiewedstrijd)
Scheidsrechter: E. van der Graaf | J. Balder | P. Langkamp | L.E. Cantineau

zaterdag, 18 februari

10:00 FC Volendam o12 – PEC Zwolle o12 (11:11) I uitslag 5-2
Aanvang: 10:00
Locatie: KRAS Stadion (stadionveld) (oefenwedstrijd)
Scheidsrechter: M. Uijttewaal
12:00 Feyenoord o15 - FC Volendam o15 | uitslag 0-1
Aanvang: 12:00
Locatie: Rotterdam (competitiewedstrijd)
Scheidsrechter: J.M. Arendonk
12:00 FC Volendam o16 - Almere City FC o16 | uitslag 2-2
Aanvang: 12:00
Locatie: Kras Stadion (veld 2) (competitiewedstrijd)
Scheidsrechter: B.G.P. de Wit
13:00 FC Volendam o17 - FC Emmen o17 | uitslag 2-2
Aanvang: 13:00
Locatie: KRAS Stadion (stadionveld) (competitiewedstrijd)
Scheidsrechter: S.J.F. Huijs | E. Koning | S.C. Brondijk
14:30 Capelle - Jong FC Volendam I uitslag 1-1
Aanvang: 14:30
Locatie: Capelle (competitiewedstrijd)
Scheidsrechter: A. Bos | D. van Velzen | A.H. van Rijnsbergen
14:30 Feyenoord o14 - FC Volendam o14 I uitslag 2-1
Aanvang: 14:30
Locatie: Rotterdam (competitiewedstrijd)
Scheidsrechter: M. van der Beek
14:30 sc Heerenveen o19 - FC Volendam o19 I uitslag 2-0
Aanvang: 14:30
Locatie: Heerenveen (competitiewedstrijd)
Scheidsrechter: L. Wynne | J. Hindriks | H. van der Bij

zondag, 19 februari

10:00 De Graafschap o13 - FC Volendam o13 I uitslag 3-1
Aanvang: 10:00
Locatie: Doetinchem (competitiewedstrijd)
Scheidsrechter: R.G.J. Hilhorst

vrijdag, 24 februari

18:00 DWS o14-1 - FC Volendam o13 I uitslag 2-2
Aanvang: 18:00
Locatie: Amsterdam (oefenwedstrijd)
20:00 NAC Breda - FC Volendam I uitslag 1-0
Aanvang: 20:00
Locatie: Breda (competitiewedstrijd)
Scheidsrechter: A.W. Lindhout I P. Janson I M. Strijker I A. Bos

zaterdag, 25 februari

10:00 FC Volendam o12 - Feyenoord o12 (11:11) | uitslag 1-4
Aanvang: 10:00
Locatie: KRAS Stadion (stadionveld) (oefenwedstrijd)
Scheidsrechter: S. Bruins
12:00 FC Volendam o14 - PEC Zwolle o14 | uitslag 0-6
Aanvang: 12:00
Locatie: KRAS Stadion (stadionveld) (competitiewedstrijd)
Scheidsrechter: R. van Aller
12:15 AZ o15 - FC Volendam o15 | uitslag 4-0
Aanvang: 12:15
Locatie: Wijdewormer (competitiewedstrijd)
Scheidsrechter: M. Pieterman
15:00 Quick Boys - Jong FC Volendam I uitslag 2-3
Aanvang: 15:00
Locatie: Katwijk (ZH) (competitiewedstrijd)
Scheidsrechter: M. Ritmeester | J.P. van Galen | N. Kromme
14:30 FC Twente o17 - FC Volendam o17 I uitslag 2-1
Aanvang: 14:30
Locatie: Hengelo (competitiewedstrijd)
Scheidsrechter: R. Huijbrechtse | K. Weever | J. Dijkman
14:30 Vitesse o16 - FC Volendam o16 I uitslag 2-1
Aanvang: 14:30
Locatie: Arnhem (competitiewedstrijd)
Scheidsrechter: T.T. van der Velden

maandag, 27 februari

18:30 FC Volendam o13 - Jongens o13 Alkmaar/Utrecht I uitslag 3-1
Aanvang: 18:30
Locatie: KRAS Stadion (stadionveld) (oefenwedstrijd)
Scheidsrechter: J. Beens

dinsdag, 28 februari

17:30 DSS o13 - FC Volendam o12
Aanvang: 17:30
Locatie: Haarlem (oefenwedstrijd)
18:30 FC Volendam o15 - Ireland Football Academy o15 I tslag 5-2
Aanvang: 18:30
Locatie: KRAS Stadion (stadionveld) (oefenwedstrijd)
Scheidsrechter: B. Ligthart
19:30 De Dijk Zo.1 - Jong FC Volendam
Aanvang: 19:30
Locatie: Amsterdam (oefenwedstrijd)