Agenda & Uitslagen

vrijdag, 03 maart

20:00 FC Volendam - FC Dordrecht I uitslag 1-1 (Tuijp)
Aanvang: 20:00
Locatie: KRAS Stadion (stadionveld) (competitiewedstrijd)
Scheidsrechter: S. Mulder | R. Brondijk | N. van Kampen | M.J. Nagtegaal

zaterdag, 04 maart

09:45 FC Volendam o12 - AFC’34 o13 I uitslag 26-6
Aanvang: 09:45
Locatie: Kras Stadion (veld 2) (oefenwedstrijd)
Scheidsrechter: Twin Games
12:00 sc Buitenveldert o13 - FC Volendam o13 I uitslag 0-2
Aanvang: 12:00
Locatie: Amstelveen (oefenwedstrijd)
12:00 FC Volendam o19 - Almere City o19 I uitslag 2-0
Aanvang: 12:00
Locatie: KRAS Stadion (stadionveld) (competitiewedstrijd)
Scheidsrechter: G. D'Onorio | R. Paschedag | P. Vogelzang
12:00 FC Volendam o15 - NEC/FC Oss o15 I uitslag 3-0
Aanvang: 12:00
Locatie: Kras Stadion (veld 2) (competitiewedstrijd)
Scheidsrechter: G. Genc
14:00 FC Volendam o14 - Vitesse o14 | uitslag 3-5
Aanvang: 14:00
Locatie: Kras Stadion (veld 2) (competitiewedstrijd)
Scheidsrechter: M. El Khattabi
15:00 Jong FC Groningen - Jong FC Volendam | uitslag 1-4
Aanvang: 15:00
Locatie: Groningen (competitiewedstrijd)
Scheidsrechter: M.J. Kloet | A.C. van Dooren | B.G. Oskam
14:30 FC Volendam o17 - Alphense Boys o17 | uitslag 4-1
Aanvang: 14:30
Locatie: KRAS Stadion (stadionveld) (competitiewedstrijd)
Scheidsrechter: R. Tulen | B.S. Lampers | J.A. Kornneef

zondag, 05 maart

11:00 FC Twente o16 - FC Volendam o16 I uitslag 2-1
Aanvang: 11:00
Locatie: Hengelo (competitiewedstrijd)
Scheidsrechter: D.J. Hoffmann

maandag, 06 maart

18:30 FC Volendam o12 - Jongens o12 Alkmaar/Utrecht (8:8) I uitslag 26-5
Aanvang: 18:30
Locatie: KRAS Stadion (stadionveld) (oefenwedstrijd)

dinsdag, 07 maart

18:30 FC Volendam o14 - Jongens o14 Alkmaar/Amsterdam | uitslag 0-0
Aanvang: 18:30
Locatie: KRAS Stadion (stadionveld) (oefenwedstrijd)
Scheidsrechter: M. Otte | F. Wezel | G.A.M. Loogman

vrijdag, 10 maart

20:00 FC Volendam - Helmond Sport I uitslag 1-0 (Stroo)
Aanvang: 20:00
Locatie: KRAS Stadion (stadionveld)
Scheidsrechter: R.W.M. Martens | M. Ketting | D.D. Adriaans | J.W.M. van der Laan

zaterdag, 11 maart

10:00 Sparta R. o12 - FC Volendam o12 | uitslag 5-5
Aanvang: 10:00
Locatie: Rotterdam (competitiewedstrijd)
10:00 FC Volendam o13 - FC Groningen o13 | uitslag 1-2
Aanvang: 10:00
Locatie: KRAS Stadion (stadionveld) (competitiewedstrijd)
Scheidsrechter: J.M. Caldenhove
11:00 PSV o14 - FC Volendam o14 | uitslag 3-2
Aanvang: 11:00
Locatie: Eindhoven (competitiewedstrijd)
Scheidsrechter: K.D. van den Heuvel
12:00 FC Volendam o15 - ADO Den Haag o15 | uitslag 0-3
Aanvang: 12:00
Locatie: KRAS Stadion (stadionveld) (competitiewedstrijd)
Scheidsrechter: J.W. Kok
12:30 NAC Breda o19 - FC Volendam o19 | uitslag 0-1
Aanvang: 12:30
Locatie: Breda (competitiewedstrijd)
Scheidsrechter: A.J.M. van Loon | W.J.M. Linders | J. Pleijte
14:30 Jong FC Volendam - SteDoCo | uitslag 3-2
Aanvang: 14:30
Locatie: KRAS Stadion (stadionveld) (competitiewedstrijd)
Scheidsrechter: T. de Gast | L. van Zanten | E. Vogelzang
16:00 PEC Zwolle o17 - FC Volendam o17 | uitslag 4-1
Aanvang: 16:00
Locatie: Zwolle (competitiewedstrijd)
Scheidsrechter: R.B. Voois | R. Bruining | J. Wesseling

maandag, 13 maart

20:00 Jong Ajax - FC Volendam I uitslag 1-1 (Van Kippersluis)
Aanvang: 20:00
Locatie: Amsterdam (competitiewedstrijd)
Scheidsrechter: M.PĂ©rez | M. Beijer | J. Hubers | B. Annegarn

dinsdag, 14 maart

18:30 PSV o15 - FC Volendam o15 | uitslag 8-1
Aanvang: 18:30
Locatie: Eindhoven (competitiewedstrijd)

zaterdag, 18 maart

10:30 Zeeburgia o13 - FC Volendam o13 | uitslag 1-3
Aanvang: 10:30
Locatie: Amsterdam (competitiewedstrijd)
Scheidsrechter: L.A.M. van Galen
11:00 FC Volendam o12 - Brabant United o12 | uitslag 3-3
Aanvang: 11:00
Locatie: Kras Stadion (veld 2) (competitiewedstrijd)
Scheidsrechter: S. Bruins
12:00 FC Volendam o19 - ADO Den Haag o19 | uitslag 0-1
Aanvang: 12:00
Locatie: KRAS Stadion (stadionveld) (competitiewedstrijd)
Scheidsrechter: I.M. Knol | P. Vogelzang | J.R. Hornes
12:30 VVV-Venlo o15 - FC Volendam o15 | uitslag 0-2
Aanvang: 12:30
Locatie: Venlo (competitiewedstrijd)
Scheidsrechter: J. Gommans
13:00 FC Volendam o14 - AZ o14 | uitslag 1-4
Aanvang: 13:00
Locatie: Kras Stadion (veld 2) (competitiewedstrijd)
Scheidsrechter: B. ter Hofstede
14:30 Rijnsburgse Boys - Jong FC Volendam | uitslag 1-1
Aanvang: 14:30
Locatie: Rijnsburg (competitiewedstrijd)
Scheidsrechter: C. Prooi | J.B. van Dijk | A.F. Bruggeman
14:30 FC Volendam o17 - FC Twente o17 | uitslag 1-0
Aanvang: 14:30
Locatie: KRAS Stadion (stadionveld)
Scheidsrechter: A.H. Oolders | N. Klaver | N.E.J. Sierhuis

zondag, 19 maart

14:30 FC Volendam - Cambuur Leeuwarden I uitslag1-1 (Van Kippersluis)
Aanvang: 14:30
Locatie: KRAS Stadion (stadionveld) (competitiewedstrijd)
Scheidsrechter: J. Kamphuis | N.G. Siebert | R. Bluemink | L.E. Cantineau

dinsdag, 21 maart

18:30 FC Volendam o16 - Jongens o16 West 1 | uitslag 1-1
Aanvang: 18:30
Locatie: KRAS Stadion (stadionveld) (oefenwedstrijd)
Scheidsrechter: M. Kuilman | R.G.J. Beyer | F. Wezel
18:30 FC Volendam o17 - Kyoto Tachibana o17 | uitslag 5-1
Aanvang: 18:30
Locatie: Kras Stadion (veld 2) (oefenwedstrijd)
Scheidsrechter: J. van den Hazel I D. Juninck I R. Leenstra

woensdag, 22 maart

18:30 FC Volendam o14 - Jongens o14 Amsterdam/Utrecht | uitslag 3-2
Aanvang: 18:30
Locatie: KRAS Stadion (stadionveld) (oefenwedstrijd)
Scheidsrechter: J.M. Caldenhove | D. Holshuijsen | J.C. van Vliet
18:30 AFC o13 - FC Volendam o13
Aanvang: 18:30
Locatie: Amsterdam (oefenwedstrijd)

zaterdag, 25 maart

11:00 sc Heerenveen o15 - FC Volendam o15 | uitslag 7-2
Aanvang: 11:00
Locatie: Heerenveen (competitiewedstrijd)
Scheidsrechter: A.C. de Groot
12:00 FC Volendam o13 - Be Quick 1887 o15 | uitslag 3-0
Aanvang: 12:00
Locatie: KRAS Stadion (stadionveld) (competitiewedstrijd)
Scheidsrechter: P. Vollenbroek
12:00 Vitesse o14 - FC Volendam o14 | uitslag 2-2
Aanvang: 12:00
Locatie: Arnhem (competitiewedstrijd)
Scheidsrechter: P.T.M. Nas
12:30 Willem II o12 - FC Volendam o12 | uitslag 1-6
Aanvang: 12:30
Locatie: Tilburg, Sportpark TSV Longa (competitiewedstrijd)
12:30 Willem II o17 - FC Volendam o17 | uitslag 0-0
Aanvang: 12:30
Locatie: Tilburg. sportpark TSV Longa (competitiewedstrijd)
Scheidsrechter: P.J. Wimmers | T.T.J. de Vlaming | C.N. Roose
13:00 Roda JC o16 - FC Volendam o16 | uitslag 3-1
Aanvang: 13:00
Locatie: Kerkrade (competitiewedstrijd)
Scheidsrechter: B.F.P. Schenk
14:30 Jong FC Volendam - Odin’59 | uitslag 4-3
Aanvang: 14:30
Locatie: KRAS Stadion (stadionveld) (competitiewedstrijd)
Scheidsrechter: M.A. de Bruijn | E.J.H. de Gier | J.P. Been

zondag, 26 maart

14:30 De Graafschap o19 - FC Volendam o19 I uitslag 2-4
Aanvang: 14:30
Locatie: Doetinchem (competitiewedstrijd)
Scheidsrechter: J.A.A.C.J. van Vijfeijken | C.M. Vullings | I.J. Larijn

dinsdag, 28 maart

18:29 FC Volendam o12 - Balcontrole Academy o13
Aanvang: 18:29
Locatie: KRAS Stadion (stadionveld) (oefenwedstrijd)
Scheidsrechter: D. van Grieken

vrijdag, 31 maart

20:00 RKC Waalwijk - FC Volendam I uitslag 1-4 (Stroo 2x, van der Heijden 2x)
Aanvang: 20:00
Locatie: Waalwijk (competitiewedstrijd)
Scheidsrechter: C.A.N. Bax | T. Hoekstra | R.H. Langeland | S.P.M. Teuben