Agenda & Uitslagen

zaterdag, 01 april

10:00 FC Twente o13 - FC Volendam o13
Aanvang: 10:00
Locatie: Hengelo (competitiewedstrijd)
Scheidsrechter: F. Capar
10:00 FC Volendam o14 - Ajax o14
Aanvang: 10:00
Locatie: KRAS Stadion (stadionveld) (competitiewedstrijd)
Scheidsrechter: T. van Dijen
12:00 FC Volendam o16 - Roda JC o16
Aanvang: 12:00
Locatie: KRAS Stadion (stadionveld) (competitiewedstrijd)
Scheidsrechter: J. de Bie
12:00 FC Volendam o12 - Roda JC o12
Aanvang: 12:00
Locatie: Kras Stadion (veld 2) (competitiewedstrijd)
14:30 Scheveningen - Jong FC Volendam
Aanvang: 14:30
Locatie: Scheveningen (competitiewedstrijd)
Scheidsrechter: F.R. de Winter | J.M.M. Soeter | B.G. Oskam
14:00 FC Volendam o15 - Vitesse o15
Aanvang: 14:00
Locatie: KRAS Stadion (stadionveld) (competitiewedstrijd)
Scheidsrechter: R. Boxem
14:30 FC Volendam o17 - sc Heerenveen o17
Aanvang: 14:30
Locatie: KRAS Stadion (stadionveld) (competitiewedstrijd)
Scheidsrechter: S.J.F. Huijs | J.R. Hornes | N. Issa
14:30 Vitesse o19 - FC Volendam o19
Aanvang: 14:30
Locatie: Arnhem (competitiewedstrijd)
Scheidsrechter: R. Dingenouts | J.J. van der Lely | J.H.A. Kleine Koerkamp

dinsdag, 04 april

18:30 FC Volendam o13 - Ajax o13
Aanvang: 18:30
Locatie: KRAS Stadion (stadionveld) (competitiewedstrijd)

zaterdag, 08 april

11:45 FC Volendam o19 - Roda JC o19
Aanvang: 11:45
Locatie: KRAS Stadion (stadionveld) (competitiewedstrijd)
12:30 ADO Den Haag o12 - FC Volendam o12
Aanvang: 12:30
Locatie: Den Haag (competitiewedstrijd)
14:30 Jong FC Volendam - Jong Almere City FC
Aanvang: 14:30
Locatie: KRAS Stadion (stadionveld) (competitiewedstrijd)
13:30 FC Utrecht o16 - FC Volendam o16
Aanvang: 13:30
Locatie: Utrecht (competitiewedstrijd)
15:00 Almere City FC o17 - FC Volendam o17
Aanvang: 15:00
Locatie: Almere (competitiewedstrijd)
Scheidsrechter: M. Hendriksen | M. van der Veen
15:00 NAC Breda o14 - FC Volendam o14
Aanvang: 15:00
Locatie: Breda (competitiewedstrijd)
Scheidsrechter: R. Claessen

maandag, 10 april

20:00 Jong PSV - FC Volendam
Aanvang: 20:00
Locatie: Eindhoven (competitiewedstrijd)

vrijdag, 14 april

20:00 FC Volendam - De Graafschap
Aanvang: 20:00
Locatie: KRAS Stadion (stadionveld) (competitiewedstrijd)

zaterdag, 15 april

12:00 FC Volendam o19 - PEC Zwolle o19
Aanvang: 12:00
Locatie: KRAS Stadion (stadionveld) (competitiewedstrijd)
14:30 FC Volendam o17 - NEC/FC Oss o17
Aanvang: 14:30
Locatie: KRAS Stadion (stadionveld) (competitiewedstrijd)

maandag, 17 april

10:00 FC Volendam o15 - toernooi bvv Barendrecht
Aanvang: 10:00
Locatie: Barendrecht (toernooi)
14:30 FC Volendam - Achilles’29
Aanvang: 14:30
Locatie: KRAS Stadion (stadionveld) (competitiewedstrijd)

dinsdag, 18 april

18:00 KNVB
Aanvang: 18:00
Locatie: KRAS Stadion (stadionveld) (training)
19:30 Wooter Academy o14 - FC Volendam o13
Aanvang: 19:30
Locatie: Amsterdam (oefenwedstrijd)

vrijdag, 21 april

20:00 FC Oss - FC Volendam
Aanvang: 20:00
Locatie: Oss (competitiewedstrijd)

zaterdag, 22 april

12:00 FC Volendam o15 - AZ o15
Aanvang: 12:00
Locatie: KRAS Stadion (stadionveld) (competitiewedstrijd)
12:00 FC Volendam o16 - Vitesse o16
Aanvang: 12:00
Locatie: Kras Stadion (veld 2) (competitiewedstrijd)
12:00 NEC/FC Oss o13 - FC Volendam o13
Aanvang: 12:00
Locatie: Nijmegen (competitiewedstrijd)
13:00 PEC Zwolle o14 - FC Volendam o14
Aanvang: 13:00
Locatie: Zwolle (competitiewedstrijd)
14:30 Huizen - Jong FC Volendam
Aanvang: 14:30
Locatie: Huizen (competitiewedstrijd)
14:30 FC Volendam o17 - Sparta R. o17
Aanvang: 14:30
Locatie: KRAS Stadion (stadionveld) (competitiewedstrijd)
15:00 FC Groningen o19 - FC Volendam o19
Aanvang: 15:00
Locatie: Groningen (competitiewedstrijd)

zondag, 23 april

10:00 FC Volendam o9 Toernooi | Molenaar & Zwarthoed Cup
Aanvang: 10:00
Locatie: KRAS Stadion (stadionveld) (toernooi)
14:00 FC Volendam o12 - minitoernooi sc Cambuur
Aanvang: 14:00
Locatie: Leeuwarden (toernooi)

woensdag, 26 april

18:30 FC Volendam o19 - sc Heerenveen o19
Aanvang: 18:30
Locatie: KRAS Stadion (stadionveld)

vrijdag, 28 april

20:00 FC Volendam - MVV
Aanvang: 20:00
Locatie: KRAS Stadion (stadionveld) (competitiewedstrijd)

zaterdag, 29 april

10:00 FC Volendam o13 - PEC Zwolle o13
Aanvang: 10:00
Locatie: KRAS Stadion (stadionveld) (competitiewedstrijd)
11:45 FC Volendam o19 - Brabant United o19
Aanvang: 11:45
Locatie: KRAS Stadion (stadionveld) (oefenwedstrijd)
Scheidsrechter: M. Krop
12:00 Sparta R. o15 - FC Volendam o15
Aanvang: 12:00
Locatie: Rotterdam (competitiewedstrijd)
14:30 Jong FC Volendam - Rijnvogels
Aanvang: 14:30
Locatie: KRAS Stadion (stadionveld) (competitiewedstrijd)
14:30 FC Emmen o17 - FC Volendam o17
Aanvang: 14:30
Locatie: Emmen (competitiewedstrijd)