Agenda & Uitslagen

zaterdag, 01 april

10:00 FC Twente o13 - FC Volendam o13 | uitslag 0-2
Aanvang: 10:00
Locatie: Hengelo (competitiewedstrijd)
Scheidsrechter: F. Capar
10:00 FC Volendam o14 - Ajax o14 | uitslag 1-2
Aanvang: 10:00
Locatie: KRAS Stadion (stadionveld) (competitiewedstrijd)
Scheidsrechter: T. van Dijen
12:00 FC Volendam o16 - Roda JC o16 | uitslag 0-1
Aanvang: 12:00
Locatie: KRAS Stadion (stadionveld) (competitiewedstrijd)
Scheidsrechter: J. de Bie
12:00 FC Volendam o12 - Roda JC o12 | uitslag 5-1
Aanvang: 12:00
Locatie: Kras Stadion (veld 2) (competitiewedstrijd)
14:30 Scheveningen - Jong FC Volendam | uitslag 2-2
Aanvang: 14:30
Locatie: Scheveningen (competitiewedstrijd)
Scheidsrechter: F.R. de Winter | J.M.M. Soeter | B.G. Oskam
14:00 FC Volendam o15 - Vitesse o15 | uitslag 3-2
Aanvang: 14:00
Locatie: Kras Stadion (veld 2) (competitiewedstrijd)
Scheidsrechter: R. Boxem
14:30 Vitesse o19 - FC Volendam o19 | uitslag 4-0
Aanvang: 14:30
Locatie: Arnhem (competitiewedstrijd)
Scheidsrechter: R. Dingenouts | J.J. van der Lely | J.H.A. Kleine Koerkamp
14:30 FC Volendam o17 - sc Heerenveen o17 | uitslag 3-1
Aanvang: 14:30
Locatie: KRAS Stadion (stadionveld) (competitiewedstrijd)
Scheidsrechter: S.J.F. Huijs | J.R. Hornes | N. Issa

dinsdag, 04 april

18:30 FC Volendam o13 - Ajax o13 I uitslag 1-5
Aanvang: 18:30
Locatie: KRAS Stadion (stadionveld) (competitiewedstrijd)
Scheidsrechter: M. Uijttewaal

zaterdag, 08 april

11:45 FC Volendam o19 - Roda JC o19 I uitslag 2-3
Aanvang: 11:45
Locatie: KRAS Stadion (stadionveld) (competitiewedstrijd)
Scheidsrechter: R.G.C.M. Schul | R. Schiffel | N. Stuurman
12:00 ADO Den Haag o12 - FC Volendam o12 I uitslag 3-5
Aanvang: 12:00
Locatie: Den Haag (competitiewedstrijd)
13:30 FC Utrecht o16 - FC Volendam o16 I uitslag 8-1
Aanvang: 13:30
Locatie: Utrecht (competitiewedstrijd)
Scheidsrechter: C.J. van Ewijk
14:30 Jong FC Volendam - Jong Almere City FC I uitslag 0-0
Aanvang: 14:30
Locatie: KRAS Stadion (stadionveld) (competitiewedstrijd)
Scheidsrechter: J. Sanders | J.P. Been | E. Vogelzang
14:59 Almere City FC o17 - FC Volendam o17 I uitslag 2-6
Aanvang: 14:59
Locatie: Almere (competitiewedstrijd)
Scheidsrechter: M. Hesselink | J. Hendriksen |
15:00 NAC Breda o14 - FC Volendam o14 I uitslag 4-4
Aanvang: 15:00
Locatie: Breda (competitiewedstrijd)
Scheidsrechter: R. Claessen

maandag, 10 april

20:00 Jong PSV - FC Volendam I uitslag 2-0
Aanvang: 20:00
Locatie: Eindhoven (competitiewedstrijd)
Scheidsrechter: L.J. Gerrets | R.F.A. van Vlokhoven | N. Stuifzand | B. Veekamp

dinsdag, 11 april

18:30 FC Volendam o12 - Hercules Zaandam o13 (Twin Games) I uitslag 14-3
Aanvang: 18:30
Locatie: KRAS Stadion (stadionveld) (oefenwedstrijd)

vrijdag, 14 april

20:00 FC Volendam - De Graafschap I uitslag 2-2 (Stroo 2x)
Aanvang: 20:00
Locatie: KRAS Stadion (stadionveld) (competitiewedstrijd)
Scheidsrechter: P.H.M. van Boekel | R. Bluemink | N.G. Siebert | R.J.A. Gansner

zaterdag, 15 april

12:00 FC Volendam o19 - PEC Zwolle o19 | uitslag 3-1
Aanvang: 12:00
Locatie: KRAS Stadion (stadionveld) (competitiewedstrijd)
Scheidsrechter: J.A.M. Kreeft | P.W. van der Leek | C.H. Verhoef
14:30 FC Volendam o17 - NEC/FC Oss o17 I uitslag 0-2
Aanvang: 14:30
Locatie: KRAS Stadion (stadionveld) (competitiewedstrijd)
Scheidsrechter: J.H. Bezemer | R. Veldman | M. Dijkstra

maandag, 17 april

10:00 FC Volendam o15 - toernooi bvv Barendrecht I 2e plaats
Aanvang: 10:00
Locatie: Barendrecht (toernooi)
14:30 FC Volendam - Achilles’29 I uitslag 1-2 (e.d.)
Aanvang: 14:30
Locatie: KRAS Stadion (stadionveld) (competitiewedstrijd)
Scheidsrechter: M. Pérez | J.D.C. Hubers | P.J. Inia | L.E. Cantineau

dinsdag, 18 april

18:00 KNVB
Aanvang: 18:00
Locatie: KRAS Stadion (stadionveld) (training)
19:30 Wooter Academy o14 - FC Volendam o13 I uitslag 1-4
Aanvang: 19:30
Locatie: Amstelveen, sportpark RKAVIC (veld 2) (oefenwedstrijd)

vrijdag, 21 april

20:00 FC Oss - FC Volendam I uitslag 2-2 (Kwakman, Tuijp)
Aanvang: 20:00
Locatie: Oss (competitiewedstrijd)
Scheidsrechter: R. Dieperink | J.C. Lapar | H.D. Fikkert | J.W.M. van der Laan

zaterdag, 22 april

10:00 NEC/FC Oss o13-2 - FC Volendam o13 | uitslag 0-3
Aanvang: 10:00
Locatie: Nijmegen (competitiewedstrijd)
Scheidsrechter: J.F.M. van Casteren
11:30 PEC Zwolle o14 - FC Volendam o14 | uitslag 1-3
Aanvang: 11:30
Locatie: Zwolle, Stadionveld (competitiewedstrijd)
Scheidsrechter: S.G.W. Endeman
12:00 FC Volendam o15 - AZ o15 | uitslag 0-2
Aanvang: 12:00
Locatie: KRAS Stadion (stadionveld) (competitiewedstrijd)
Scheidsrechter: W. Ippel
12:00 FC Volendam o16 - Vitesse o16 | uitslag 0-3
Aanvang: 12:00
Locatie: Kras Stadion (veld 2) (competitiewedstrijd)
Scheidsrechter: S. Yavas
14:30 Huizen - Jong FC Volendam I uitslag 0-3
Aanvang: 14:30
Locatie: Huizen (competitiewedstrijd)
Scheidsrechter: J.W.M. van der Laan | R. van Marrewijk | N.A. Vuvu
14:29 FC Volendam o17 - Sparta R. o17 I uitslag 1-2
Aanvang: 14:29
Locatie: KRAS Stadion (stadionveld) (competitiewedstrijd)
Scheidsrechter: A. van der Horn | Y.L. van de Velde | N. Issa
15:00 FC Groningen o19 - FC Volendam o19 I uitslag 1-1
Aanvang: 15:00
Locatie: Groningen (competitiewedstrijd)
Scheidsrechter: K. Zuidema | J. Hindriks | M. Danhof

zondag, 23 april

09:00 FC Volendam o12 - minitoernooi sc Cambuur
Aanvang: 09:00
Locatie: Leeuwarden (toernooi)
10:00 FC Volendam o9 Toernooi | Molenaar & Zwarthoed Cup
Aanvang: 10:00
Locatie: KRAS Stadion (stadionveld) (toernooi)
Scheidsrechter: N. Oosterveer | J. Breed | J. Leegwater | S. Bruins
10:30 Volendam o9 - Sparta Rotterdam o9 | uitslag 0-0
Aanvang: 10:30
Locatie: KRAS Stadion (stadionveld) (toernooi)
Scheidsrechter: Sven Bruins
10:30 Feyenoord o9 - ADO Den Haag o9 | uitslag 7-0
Aanvang: 10:30
Locatie: KRAS Stadion (stadionveld) (toernooi)
Scheidsrechter: Nick Oosterveer
11:00 Ajax o9 - Excelsior Rotterdam o9 | uitslag 4-0
Aanvang: 11:00
Locatie: KRAS Stadion (stadionveld) (toernooi)
Scheidsrechter: Jens Breed
11:00 PSV o9 - Heerenveen o9 | uitslag 3-0
Aanvang: 11:00
Locatie: KRAS Stadion (stadionveld) (toernooi)
Scheidsrechter: Jeroen Leegwater
11:30 Sparta Rotterdam o9 - Feyenoord o9 | uitslag 0-5
Aanvang: 11:30
Locatie: KRAS Stadion (stadionveld) (toernooi)
Scheidsrechter: Sven Bruins
11:30 Volendam o9 - ADO Den Haag o9 | uitslag 3-0
Aanvang: 11:30
Locatie: KRAS Stadion (stadionveld) (toernooi)
Scheidsrechter: Nick Oosterveer
12:00 Heerenveen o9 - Excelsior Rotterdam o9 | uitslag 0-1
Aanvang: 12:00
Locatie: KRAS Stadion (stadionveld) (toernooi)
Scheidsrechter: Jens Breed
12:00 Ajax o9 - PSV o9 | uitslag 1-0
Aanvang: 12:00
Locatie: KRAS Stadion (stadionveld) (toernooi)
Scheidsrechter: Jeroen Leegwater
12:30 ADO Den Haag o9 - Sparta Rotterdam o9 | uitslag 0-1
Aanvang: 12:30
Locatie: KRAS Stadion (stadionveld) (toernooi)
Scheidsrechter: Nick Oosterveer
12:30 Lunch voor: Ajax – Heerenveen – PSV – Excelsior R.
Aanvang: 12:30
Locatie: KRAS Stadion (stadionveld) (toernooi)
12:30 Volendam o9 - Feyenoord o9 | uitslag 0-3
Aanvang: 12:30
Locatie: KRAS Stadion (stadionveld) (toernooi)
Scheidsrechter: Sven Bruins
14:10 Ajax o9 - Volendam o9 (kruisfinale) | uitslag 3-1
Aanvang: 14:10
Locatie: KRAS Stadion (stadionveld) (toernooi)
Scheidsrechter: Sven Bruins
14:10 Feyenoord o9 - PSV o9 (kruisfinale) | uitslag 4-1
Aanvang: 14:10
Locatie: KRAS Stadion (stadionveld) (toernooi)
Scheidsrechter: Jens Bree
13:15 Lunch voor: Feyenoord – ADO Den Haag – Sparta R. - Volendam
Aanvang: 13:15
Locatie: KRAS Stadion (stadionveld) (toernooi)
13:30 PSV o9 - Excelsior Rotterdam o9 | uitslag 4-0
Aanvang: 13:30
Locatie: KRAS Stadion (stadionveld) (toernooi)
Scheidsrechter: Jeroen Leegwater
13:30 Ajax o9 - Heerenveen o9 | uitslag 10-0
Aanvang: 13:30
Locatie: KRAS Stadion (stadionveld) (toernooi)
Scheidsrechter: Jerns Breed
14:40 Plaats 5 - 6: Sparta o9 - Excelsior o9 | uitslag 5-0
Aanvang: 14:40
Locatie: KRAS Stadion (stadionveld) (toernooi)
Scheidsrechter: Nick Oosterveer
14:40 Plaats 7 - 8: ADO Den Haag o9 - Heerenveen o9 | uitslag 4-1
Aanvang: 14:40
Locatie: KRAS Stadion (stadionveld) (toernooi)
Scheidsrechter: Jeroen Leegwater
15:10 Plaats: 3 - 4 | PSV o9 - Volendam o9 | uitslag 3-2
Aanvang: 15:10
Locatie: KRAS Stadion (stadionveld) (toernooi)
Scheidsrechter: Jens Breed
15:40 Finale: Feyenoord o9 - Ajax o9 | uitslag 0-2 (Ajax winnaar Molenaar & Zwarthoed Cup 2017)
Aanvang: 15:40
Locatie: KRAS Stadion (stadionveld) (toernooi)
Scheidsrechter: Sven Bruins
16:10 Prijsuitreiking door Frans Hoek
Aanvang: 16:10
Locatie: KRAS Stadion (stadionveld) (toernooi)

woensdag, 26 april

18:30 FC Volendam o19 - sc Heerenveen o19 I uitslag 7-1
Aanvang: 18:30
Locatie: KRAS Stadion (stadionveld)
Scheidsrechter: P.F. de Vink | P. Vogelzang I R. Westerneng

vrijdag, 28 april

20:00 FC Volendam - MVV I uitslag 3-1 (Stroo, Kwakman, v. Kippersluis pen.)
Aanvang: 20:00
Locatie: KRAS Stadion (stadionveld) (competitiewedstrijd)
Scheidsrechter: F.A. van Herk | M.C. Janssen | N. van Kampen | R.N. de Cock

zaterdag, 29 april

09:45 FC Volendam o13 - PEC Zwolle o13 I uitslag 2-2
Aanvang: 09:45
Locatie: KRAS Stadion (stadionveld) (competitiewedstrijd)
Scheidsrechter: J. Blok
11:00 PSV o12 - FC Volendam o12 I uitslag 5-6
Aanvang: 11:00
Locatie: Eindhoven (oefenwedstrijd)
12:00 Sparta R. o15 - FC Volendam o15 I uitslag 3-2
Aanvang: 12:00
Locatie: Rotterdam (competitiewedstrijd)
Scheidsrechter: R.M. Leijgraaff
14:30 Jong FC Volendam - Rijnvogels I uitslag 1-2
Aanvang: 14:30
Locatie: KRAS Stadion (stadionveld) (competitiewedstrijd)
Scheidsrechter: L.E. Cantineau | T. den Hengst
14:30 FC Emmen o17 - FC Volendam o17 I uitslag 2-2
Aanvang: 14:30
Locatie: Emmen (competitiewedstrijd)
Scheidsrechter: W.G.T. van Griensven | K.G. Jousma | J.F. Koenderink