Agenda & Uitslagen

dinsdag, 02 mei

18:30 FC Volendam o12 – rkav Volendam o13
Aanvang: 18:30
Locatie: KRAS Stadion (stadionveld) (oefenwedstrijd)

vrijdag, 05 mei

20:00 Fortuna Sittard - FC Volendam
Aanvang: 20:00
Locatie: Sittard (competitiewedstrijd)

zaterdag, 06 mei

11:30 Willem II o12 - FC Volendam o12
Aanvang: 11:30
Locatie: KNVB Zeist, veld 2 (oefenwedstrijd)
11:00 AZ o13 - FC Volendam o13
Aanvang: 11:00
Locatie: Wijdewormer (competitiewedstrijd)
Scheidsrechter: F.F.W. Willemse
12:00 FC Volendam o19 - NAC Breda o19
Aanvang: 12:00
Locatie: KRAS Stadion (stadionveld) (competitiewedstrijd)
Scheidsrechter: H.J.M. van Etten | S.S. Gajadien | P. Vogelzang
12:00 Almere City FC o16 - FC Volendam o16
Aanvang: 12:00
Locatie: Almere (competitiewedstrijd)
Scheidsrechter: J.C.G. van Ede
12:00 FC Volendam o14 - Feyenoord o14
Aanvang: 12:00
Locatie: KRAS Stadion (stadionveld) (competitiewedstrijd)
Scheidsrechter: V. Karakaya
14:30 IJsselmeervogels - Jong FC Volendam
Aanvang: 14:30
Locatie: Bunschoten-Spakenburg (competitiewedstrijd)
Scheidsrechter: P.N. van der Burg | J.B. van Dijk | M. Dijk
14:30 FC Volendam o17 - PEC Zwolle o17
Aanvang: 14:30
Locatie: KRAS Stadion (stadionveld) (competitiewedstrijd)
Scheidsrechter: J.M.A. van Hal | A. Atahiri | J. van Ditmarsch

zondag, 07 mei

12:30 Wooter Academy o16 - FC Volendam o15
Aanvang: 12:30
Locatie: Amstelveen, sportpark RKAVIC (veld 2) (oefenwedstrijd)

dinsdag, 09 mei

18:00 Excelsior o16 - FC Volendam o16
Aanvang: 18:00
Locatie: Rotterdam (competitiewedstrijd)
Scheidsrechter: M. Kraan

zaterdag, 13 mei

09:30 FC Volendam o12 - FC Utrecht o12 (11:11)
Aanvang: 09:30
Locatie: Kras Stadion (veld 2) (oefenwedstrijd)
10:00 FC Volendam o13 - AFC o13
Aanvang: 10:00
Locatie: KRAS Stadion (stadionveld) (competitiewedstrijd)
12:00 FC Volendam o16 - FC Twente o16
Aanvang: 12:00
Locatie: Kras Stadion (veld 2) (competitiewedstrijd)
12:00 Almere City o19 - FC Volendam o19
Aanvang: 12:00
Locatie: Almere (competitiewedstrijd)
12:00 FC Volendam o15 - AFC o15
Aanvang: 12:00
Locatie: KRAS Stadion (stadionveld) (competitiewedstrijd)
15:00 Jong FC Volendam - ONS Boso Sneek
Aanvang: 15:00
Locatie: KRAS Stadion (stadionveld) (competitiewedstrijd)
15:15 Alphense Boys o17 - FC Volendam o17
Aanvang: 15:15
Locatie: Alphen aan de Rijn (competitiewedstrijd)

woensdag, 17 mei

18:00 AZ o14 - FC Volendam o14
Aanvang: 18:00
Locatie: Wijdewormer (competitiewedstrijd)

donderdag, 18 mei

18:30 Zuid Oost United o14 - FC Volendam o13
Aanvang: 18:30
Locatie: Amsterdam ZO (oefenwedstrijd)

zaterdag, 20 mei

10:00 FC Volendam o13 - toernooi v.v. Lunteren
Aanvang: 10:00
Locatie: Lunteren (toernooi)
12:00 FC Volendam o14 - PSV o14
Aanvang: 12:00
Locatie: KRAS Stadion (stadionveld) (competitiewedstrijd)
12:00 FC Volendam o19 - De Graafschap o19
Aanvang: 12:00
Locatie: KRAS Stadion (stadionveld) (competitiewedstrijd)
14:30 FC Volendam o17 - Willem II o17
Aanvang: 14:30
Locatie: KRAS Stadion (stadionveld) (competitiewedstrijd)
14:45 FC Utrecht o15 - FC Volendam o15
Aanvang: 14:45
Locatie: Utrecht (competitiewedstrijd)

donderdag, 25 mei

10:00 FC Volendam o13 - ARC-Heitingatoernooi
Aanvang: 10:00
Locatie: Alphen aan de Rijn (toernooi)

zaterdag, 27 mei

10:00 FC Volendam o12 - Lesley Boerebach Talententoernooi
Aanvang: 10:00
Locatie: Lelystad (toernooi)
12:00 FC Volendam o15 - FC Twente o15
Aanvang: 12:00
Locatie: KRAS Stadion (stadionveld) (competitiewedstrijd)
14:30 PEC Zwolle o19 - FC Volendam o19
Aanvang: 14:30
Locatie: Zwolle (competitiewedstrijd)
14:30 NEC/FC Oss o17 - FC Volendam o17
Aanvang: 14:30
Locatie: Nijmegen (competitiewedstrijd)

zondag, 28 mei

12:00 FC Volendam o13 - Wolverhampton Wanderers o13
Aanvang: 12:00
Locatie: Koog aan de Zaan (oefenwedstrijd)