Agenda & Uitslagen

dinsdag, 02 mei

18:30 FC Volendam o12 – rkav Volendam o13
Aanvang: 18:30
Locatie: KRAS Stadion (stadionveld) (oefenwedstrijd)
Scheidsrechter: Q. van Stijn

vrijdag, 05 mei

20:00 Fortuna Sittard - FC Volendam I uitslag 3-0
Aanvang: 20:00
Locatie: Sittard (competitiewedstrijd)
Scheidsrechter: J. Kooij | M.A.S. Beijer | K. Bodde | P. van der Pol

zaterdag, 06 mei

11:30 Willem II o12 - FC Volendam o12 | uitslag 5-13
Aanvang: 11:30
Locatie: KNVB Zeist, veld 2 (oefenwedstrijd)
11:00 AZ o13 - FC Volendam o13 I uitslag 6-1
Aanvang: 11:00
Locatie: Wijdewormer (competitiewedstrijd)
Scheidsrechter: F.F.W. Willemse
12:00 Almere City FC o16 - FC Volendam o16 I uitslag 1-7
Aanvang: 12:00
Locatie: Almere (competitiewedstrijd)
Scheidsrechter: J.C.G. van Ede
12:00 FC Volendam o14 - Feyenoord o14 I uitslag 1-3
Aanvang: 12:00
Locatie: Kras Stadion (veld 2) (competitiewedstrijd)
Scheidsrechter: V. Karakaya
12:00 FC Volendam o19 - NAC Breda o19 I uitslag 4-0
Aanvang: 12:00
Locatie: KRAS Stadion (stadionveld) (competitiewedstrijd)
Scheidsrechter: H.J.M. van Etten | S.S. Gajadien | S. Aboujid
14:30 IJsselmeervogels - Jong FC Volendam I uitslag 7-0
Aanvang: 14:30
Locatie: Bunschoten-Spakenburg (competitiewedstrijd)
Scheidsrechter: P.N. van der Burg | J.B. van Dijk | M. Dijk
14:30 FC Volendam o17 - PEC Zwolle o17 I uitslag 4-4
Aanvang: 14:30
Locatie: KRAS Stadion (stadionveld) (competitiewedstrijd)
Scheidsrechter: J.M.A. van Hal | A. Atahiri | J. van Ditmarsch

dinsdag, 09 mei

18:30 Wooter Academy o15 - FC Volendam o14 I uitslag 1-3
Aanvang: 18:30
Locatie: Amstelveen, sportpark RKAVIC (veld 3) (oefenwedstrijd)
18:00 Excelsior o16 - FC Volendam o16 I uitslag 0-6
Aanvang: 18:00
Locatie: Rotterdam (competitiewedstrijd)
Scheidsrechter: Q.M.R. Mac-Intosh

zaterdag, 13 mei

10:00 FC Utrecht o12 - FC Volendam o12 (11:11) I uitslag 5-2
Aanvang: 10:00
Locatie: Utrecht (oefenwedstrijd)
10:00 FC Volendam o13 - AFC o13 | uitslag 0-0
Aanvang: 10:00
Locatie: Kras Stadion (veld 2) (competitiewedstrijd)
Scheidsrechter: F. Hemminga
10:30 Almere City o19 - FC Volendam o19 | uitslag 2-4
Aanvang: 10:30
Locatie: Almere (competitiewedstrijd)
Scheidsrechter: J.F. van Schooneveld | J. Teders | A. Essaghir
12:00 rkav Volendam o15-1 - FC Volendam o14 I uitslag 1-4
Aanvang: 12:00
Locatie: RKAV-complex (oefenwedstrijd)
Scheidsrechter: Q. van Stijn
12:00 FC Volendam o16 - FC Twente o16 | uitslag 4-3
Aanvang: 12:00
Locatie: Kras Stadion (veld 2) (competitiewedstrijd)
Scheidsrechter: R.J. Sanou
12:00 FC Volendam o15 - AFC o15 | uitslag 4-2
Aanvang: 12:00
Locatie: KRAS Stadion (stadionveld) (competitiewedstrijd)
Scheidsrechter: R.M. Rolandus Boers
15:00 Jong FC Volendam - ONS Boso Sneek I uitslag 2-1
Aanvang: 15:00
Locatie: KRAS Stadion (stadionveld) (competitiewedstrijd)
Scheidsrechter: S. Dröge | P. Otten | A.H. van Rijnsbergen
15:15 Alphense Boys o17 - FC Volendam o17 I uitslag 0-0
Aanvang: 15:15
Locatie: Alphen aan de Rijn (competitiewedstrijd)
Scheidsrechter: M. Huisman | E.A. de Wolf | S. Aboujid

woensdag, 17 mei

18:00 AZ o14 - FC Volendam o14
Aanvang: 18:00
Locatie: Wijdewormer (competitiewedstrijd)

donderdag, 18 mei

19:45 FC Volendam - NAC Breda I uitslag 2-2 (van Son, Runderkamp)
Aanvang: 19:45
Locatie: KRAS Stadion (stadionveld) (play-offs)
Scheidsrechter: E. van de Graaf | M. Diks | H. Steegstra | R. Dieperink

zaterdag, 20 mei

10:00 FC Volendam o12 - toernooi sc Monster
Aanvang: 10:00
Locatie: Monster (toernooi)
10:00 FC Volendam o13 - toernooi v.v. Lunteren
Aanvang: 10:00
Locatie: Lunteren (toernooi)
12:00 FC Volendam o19 - De Graafschap o19 | uitslag 5-2
Aanvang: 12:00
Locatie: KRAS Stadion (stadionveld) (competitiewedstrijd)
Scheidsrechter: N. Zeeman | N. Issa | Y.K. Groenbos
12:00 FC Volendam o14 - PSV o14 | uitslag 4-1
Aanvang: 12:00
Locatie: Kras Stadion (veld 2) (competitiewedstrijd)
Scheidsrechter: F. Wezel
14:30 FC Volendam o17 - Willem II o17 | uitslag 3-0
Aanvang: 14:30
Locatie: KRAS Stadion (stadionveld) (competitiewedstrijd)
Scheidsrechter: A.H. Oolders | P. Vogelzang | A. Laouhaichi
14:45 FC Utrecht o15 - FC Volendam o15 I uitslag 1-2
Aanvang: 14:45
Locatie: Utrecht (competitiewedstrijd)
Scheidsrechter: S. Zandbergen

zondag, 21 mei

14:30 NAC Breda - FC Volendam I uitslag 2-0
Aanvang: 14:30
Locatie: Breda (play-offs)
Scheidsrechter: P.J.H. Janssen | P. Janson | T. Hoekstra | M. Pérez

dinsdag, 23 mei

19:00 FC Amsterdam o15-1 - FC Volendam o14 I uitslag 1-5
Aanvang: 19:00
Locatie: Amsterdam (oefenwedstrijd)
18:30 FC Volendam o15 - FC Twente o15 I uitlag 0-4
Aanvang: 18:30
Locatie: KRAS Stadion (stadionveld) (competitiewedstrijd)
Scheidsrechter: L. Wynne

donderdag, 25 mei

10:00 FC Volendam o13 - ARC-Heitingatoernooi (toernooiwinnaar)
Aanvang: 10:00
Locatie: Alphen aan de Rijn (toernooi)
12:00 FC Volendam o16 - Excelsior o16 I uitslag 3-4
Aanvang: 12:00
Locatie: KRAS Stadion (stadionveld) (competitiewedstrijd)
Scheidsrechter: C.M.F. Janse

zaterdag, 27 mei

10:00 FC Volendam o12 - Lesley Boerebach Talententoernooi
Aanvang: 10:00
Locatie: Lelystad (toernooi)
14:30 NEC/FC Oss o17 - FC Volendam o17 I uitslag 5-3
Aanvang: 14:30
Locatie: Nijmegen (competitiewedstrijd)
14:30 PEC Zwolle o19 - FC Volendam o19 I uitslag 2-2
Aanvang: 14:30
Locatie: Zwolle (competitiewedstrijd)