Agenda & Uitslagen

zaterdag, 05 augustus

12:00 Ajax Za.1 - Jong FC Volendam
Aanvang: 12:00
Locatie: Amsterdam (oefenwedstrijd)
15:00 asv De Dijk - FC Volendam
Aanvang: 15:00
Locatie: Schellingwoude (oefenwedstrijd)

maandag, 07 augustus

16:00 Start Voorbereiding FC Volendam o19, o17, o16
Aanvang: 16:00
Locatie: KRAS Stadion (stadionveld) (voorbereiding)

woensdag, 09 augustus

14:00 Jong Almere City FC - Jong FC Volendam
Aanvang: 14:00
Locatie: Almere (oefenwedstrijd)

zaterdag, 12 augustus

09:00 FC Volendam o17 - toernooi Heemskerk Cup
Aanvang: 09:00
Locatie: Heemskerk (toernooi)
10:00 FC Volendam o19 - Zilveren Botter Toernooi 2017
Aanvang: 10:00
Locatie: KRAS Stadion (stadionveld) (toernooi)
Scheidsrechter: M. Brants | M. Hommes | M. v.d. Sligte - J. Muitjens | L. Faber | J. Teders - C. Peetoom | S. Smit | R.J. Meijer
10:30 FC Volendam o19 - Burton Albion o18
Aanvang: 10:30
Locatie: KRAS Stadion (stadionveld) (toernooi)
10:30 AZ o19 – Hartlepool o18
Aanvang: 10:30
Locatie: Kras Stadion (veld 2) (toernooi)
11:15 FC Groningen o19 – FC Utrecht o19
Aanvang: 11:15
Locatie: Kras Stadion (veld 2) (toernooi)
11:15 Hartlepool o18 - FC Volendam o19
Aanvang: 11:15
Locatie: KRAS Stadion (stadionveld) (toernooi)
12:00 FC Utrecht o19 – Burton Albion o18
Aanvang: 12:00
Locatie: Kras Stadion (veld 2) (toernooi)
12:00 AZ o19 – FC Groningen o19
Aanvang: 12:00
Locatie: KRAS Stadion (stadionveld) (toernooi)
12:45 Burton Albion o18 – Hartlepool o18
Aanvang: 12:45
Locatie: Kras Stadion (veld 2) (toernooi)
12:45 FC Volendam o19 – AZ o19
Aanvang: 12:45
Locatie: KRAS Stadion (stadionveld) (toernooi)
13:30 FC Groningen o19 – Burton Albion o18
Aanvang: 13:30
Locatie: Kras Stadion (veld 2) (oefenwedstrijd)
13:30 FC Utrecht o19 – Hartlepool o18
Aanvang: 13:30
Locatie: KRAS Stadion (stadionveld) (toernooi)
14:45 FC Volendam o19 – FC Groningen o19
Aanvang: 14:45
Locatie: Kras Stadion (veld 2) (toernooi)
14:45 AZ o19 – FC Utrecht o19
Aanvang: 14:45
Locatie: KRAS Stadion (stadionveld) (toernooi)
15:30 Prijsuitreiking Zilveren Botter door Arnold Mühren
Aanvang: 15:30
Locatie: KRAS Stadion (stadionveld) (toernooi)
17:00 FC Volendam - Jong Ajax
Aanvang: 17:00
Locatie: KRAS Stadion (stadionveld) (oefenwedstrijd)

zondag, 13 augustus

09:30 FC Volendam o17 - toernooi Heemskerk Cup
Aanvang: 09:30
Locatie: Heemskerk (toernooi)

maandag, 14 augustus

16:00 Start Voorbereiding FC Volendam o15, o14, o13, o12
Aanvang: 16:00
Locatie: KRAS Stadion (stadionveld) (voorbereiding)

dinsdag, 15 augustus

18:30 FC Volendam o16 - asv De Dijk o17-1
Aanvang: 18:30
Locatie: Kras Stadion (veld 2) (oefenwedstrijd)
19:00 Kon. HFC - Jong FC Volendam
Aanvang: 19:00
Locatie: Haarlem (oefenwedstrijd)

woensdag, 16 augustus

18:00 FC Volendam o12 - Dutch Soccer School o13 (USA)
Aanvang: 18:00
Locatie: KRAS Stadion (stadionveld) (oefenwedstrijd)
Scheidsrechter: J. Jongejan

vrijdag, 18 augustus

20:00 FC Volendam - Helmond Sport
Aanvang: 20:00
Locatie: KRAS Stadion (stadionveld)
20:00 Start Jupiler League
Aanvang: 20:00
Locatie: KRAS Stadion (stadionveld) (competitiewedstrijd)

zaterdag, 19 augustus

10:00 FC Volendam o15 - toernooi JOGA CUP
Aanvang: 10:00
Locatie: Wijdewormer, Zuiderweg 72, complex ZCFC (toernooi)
10:00 FC Volendam o12 - toernooi Vriendenschaar
Aanvang: 10:00
Locatie: Culemborg (toernooi)
11:00 Alphense Boys o13 - FC Volendam o13
Aanvang: 11:00
Locatie: Alphen aan de Rijn (oefenwedstrijd)
12:00 FC Volendam o17 - Sparta R. o17
Aanvang: 12:00
Locatie: KRAS Stadion (stadionveld) (oefenwedstrijd)
Scheidsrechter: M. Brants | J. Hindriks | M. Hommes
12:00 FC Volendam o16 - Sparta R. o16
Aanvang: 12:00
Locatie: Kras Stadion (veld 2) (oefenwedstrijd)
Scheidsrechter: M. Klaare
12:00 Sparta R. o19 - FC Volendam o19
Aanvang: 12:00
Locatie: Rotterdam (oefenwedstrijd)
14:30 Jong FC Volendam - Rijnvogels
Aanvang: 14:30
Locatie: KRAS Stadion (stadionveld) (oefenwedstrijd)

zondag, 20 augustus

10:00 FC Volendam o14 - toernooi JOGA CUP
Aanvang: 10:00
Locatie: Wijdewormer, Zuiderweg 72, complex ZCFC (toernooi)

dinsdag, 22 augustus

16:00 FC Volendam o16 - sc Cambuur o17
Aanvang: 16:00
Locatie: Kras Stadion (veld 2) (oefenwedstrijd)
Scheidsrechter: Q. van Stijn

woensdag, 23 augustus

17:00 FC Volendam o15 - Fujieda Higashi FC o15 (Japan)
Aanvang: 17:00
Locatie: Kras Stadion (veld 2) (oefenwedstrijd)
Scheidsrechter: M. Uijttewaal

vrijdag, 25 augustus

20:00 FC Oss - FC Volendam
Aanvang: 20:00
Locatie: Oss (competitiewedstrijd)

zaterdag, 26 augustus

10:00 FC Volendam o12 - toernooi DZC’68 (Twin Games)
Aanvang: 10:00
Locatie: Doetinchem (toernooi)
10:00 FC Volendam o13 - toernooi Hollandia
Aanvang: 10:00
Locatie: Hoogwoud, sportcomplex De Weyver, v.v. De Grasshoppers (toernooi)
11:30 Go Ahaed Eagles o17 - FC Volendam o17
Aanvang: 11:30
Locatie: Deventer (bekerwedstrijd)
12:00 Purmersteijn o15-1 - FC Volendam o14
Aanvang: 12:00
Locatie: Purmerend (oefenwedstrijd)
12:00 NEC/FC Oss o17 - FC Volendam o16
Aanvang: 12:00
Locatie: Nijmegen (bekerwedstrijd)
12:00 FC Volendam o19 - PEC Zwolle o19
Aanvang: 12:00
Locatie: KRAS Stadion (stadionveld) (bekerwedstrijd)
14:30 Jong FC Volendam - Quick Boys
Aanvang: 14:30
Locatie: KRAS Stadion (stadionveld) (competitiewedstrijd)

zondag, 27 augustus

10:00 FC Volendam o15 - toernooi Hollandia
Aanvang: 10:00
Locatie: Hoogwoud, sportcomplex De Weyver, v.v. De Grasshoppers (toernooi)

dinsdag, 29 augustus

15:00 Ajax o19 - FC Volendam o19
Aanvang: 15:00
Locatie: Amsterdam (oefenwedstrijd)
17:00 Ajax o17 - FC Volendam o17
Aanvang: 17:00
Locatie: Amsterdam (oefenwedstrijd)
18:30 FC Amsterdam o15 - FC Volendam o14
Aanvang: 18:30
Locatie: Amsterdam (oefenwedstrijd)
18:30 FC Volendam o12 - AFC o12 (Twin Games)
Aanvang: 18:30
Locatie: KRAS Stadion (stadionveld) (oefenwedstrijd)