Agenda & Uitslagen

zaterdag, 02 september

10:00 FC Volendam o12 -FC Utrecht o12 | uitslag 12-6
Aanvang: 10:00
Locatie: RKAV-complex (oefenwedstrijd)
10:00 FC Volendam o13 - Almere City FC o13 | uitslag 2-6
Aanvang: 10:00
Locatie: RKAV-complex (oefenwedstrijd)
Scheidsrechter: D. Noordhoek I M. Zandbergen I K. Korf
10:30 FC Twente o16 - FC Volendam o16 | uitslag 6-1
Aanvang: 10:30
Locatie: Hengelo (competitiewedstrijd)
12:00 FC Volendam o15 - MVV o15 | uitslag 3-0
Aanvang: 12:00
Locatie: KRAS Stadion (stadionveld) (bekerwedstrijd)
Scheidsrechter: R. Botman
12:00 FC Volendam o19 - FC Twente o19 | uitslag 2-1
Aanvang: 12:00
Locatie: Hengelo (oefenwedstrijd)
14:00 FC Volendam o19 - Malaga o19 | uitslag 1-0
Aanvang: 14:00
Locatie: Hengelo (oefenwedstrijd)
14:30 Capelle - Jong FC Volendam | uitslag 0-0
Aanvang: 14:30
Locatie: Capelle (competitiewedstrijd)
14:30 FC Volendam o17 - FC Den Bosch o17 | uitslag 1-0
Aanvang: 14:30
Locatie: KRAS Stadion (stadionveld) (competitiewedstrijd)
Scheidsrechter: R. Dijk

zondag, 03 september

10:00 FC Volendam o14 - toernooi FC VVC
Aanvang: 10:00
Locatie: Nieuw-Vennep (toernooi)
12:30 FC Volendam - sc Cambuur | uitslag 0-1
Aanvang: 12:30
Locatie: KRAS Stadion (stadionveld) (competitiewedstrijd)
Scheidsrechter: J. Manschot | C.J. Schaap | M. Strijker | M.J. Nagtegaal

woensdag, 06 september

17:30 FC Volendam o12 - DSS o13 (twingames)
Aanvang: 17:30
Locatie: KRAS Stadion (stadionveld) (oefenwedstrijd)

vrijdag, 08 september

19:59 Go Ahead Eagles - FC Volendam | uitslag 1-1 (ten Den)
Aanvang: 19:59
Locatie: Deventer (competitiewedstrijd)
Scheidsrechter: P.H.M. van Boekel | P. Janson | C. Dobre | T.R. Winkel

zaterdag, 09 september

10:00 Ajax o12 - FC Volendam o12 (Twin Games) I uitslag 11-2
Aanvang: 10:00
Locatie: Amsterdam (oefenwedstrijd)
10:00 FC Volendam o13 - toernooi VVV Venlo
Aanvang: 10:00
Locatie: Grubbenvorst (toernooi)
10:00 FC Volendam o14 - ADO Den Haag o14 I uitslag 1-2
Aanvang: 10:00
Locatie: KRAS Stadion (stadionveld) (oefenwedstrijd)
Scheidsrechter: D. Noordhoek
12:00 FC Volendam o19 - Ajax o19 I uitslag 0-5
Aanvang: 12:00
Locatie: KRAS Stadion (stadionveld) (competitiewedstrijd)
Scheidsrechter: A. Kamphuis | M. de Neef I N Klaver
12:00 FC Volendam o17 - Hollandia o19 I uitslag 2-2
Aanvang: 12:00
Locatie: Kras Stadion (veld 2) (oefenwedstrijd)
Scheidsrechter: J. Jongejan I A. Saggar I R. Jalving
12:00 Sparta Rotterdam o16 - FC Volendam o16 | uitslag 1-1 (gestaakt door regenval)
Aanvang: 12:00
Locatie: Rotterdam (competitiewedstrijd)
Scheidsrechter: R.G.N.M. Droog
14:30 Spijkenisse - Jong FC Volendam | uitslag 3-4
Aanvang: 14:30
Locatie: Spijkenisse (competitiewedstrijd)
Scheidsrechter: B.J. Fikkert I J. Jongenotter I L.T. de Koning
15:00 FC Utrecht o15 - FC Volendam o15 | uitslag 1-3
Aanvang: 15:00
Locatie: Utrecht (competitiewedstrijd)
Scheidsrechter: D. de Leeuw

zondag, 10 september

10:00 FC Volendam o13 - toernooi VVV Venlo
Aanvang: 10:00
Locatie: Grubbenvorst (toernooi)

woensdag, 13 september

17:59 AZ o12 - FC Volendam o12 (Twin Games) I uitslag 9-9
Aanvang: 17:59
Locatie: Wijdewormer (oefenwedstrijd)

vrijdag, 15 september

20:00 Fortuna Sittard - FC Volendam I uitslag 1-0
Aanvang: 20:00
Locatie: Sittard (competitiewedstrijd)
Scheidsrechter: R.W.M. Martens | M. Ketting | R.F.A. van Vlokhoven | T. Voncken

zaterdag, 16 september

10:00 FC Volendam o14 - FC Utrecht o14 | uitslag 1-4
Aanvang: 10:00
Locatie: KRAS Stadion (stadionveld) (toernooi)
Scheidsrechter: K. Karel
10:00 FC Volendam o12 - toernooi Willem II | eerste plaats
Aanvang: 10:00
Locatie: Tilburg (toernooi)
10:40 FC Utrecht o14 - FC Den Bosch o14 | uitslag 0-1
Aanvang: 10:40
Locatie: KRAS Stadion (stadionveld) (toernooi)
Scheidsrechter: K. Karel
11:20 FC Volendam o14 - FC Den Bosch o14 | uitslag 0-0
Aanvang: 11:20
Locatie: Kras Stadion (veld 2) (toernooi)
Scheidsrechter: K. Karel
12:00 FC Volendam o16 - PSV o16 | uitslag 1-4
Aanvang: 12:00
Locatie: KRAS Stadion (stadionveld) (competitiewedstrijd)
Scheidsrechter: M. Otte
12:30 FC Volendam o15 - ADO Den Haag o15 | uitslag 1-1
Aanvang: 12:30
Locatie: Kras Stadion (veld 2) (competitiewedstrijd)
Scheidsrechter: R. Both
14:30 sc Heerenveen o19 - FC Volendam o19 | uitslag 4-0
Aanvang: 14:30
Locatie: Heerenveen (competitiewedstrijd)
Scheidsrechter: S.F. Bosscha | J. Wenting | P. Roos
14:30 Jong FC Volendam - DOVO | uitslag 1-1
Aanvang: 14:30
Locatie: KRAS Stadion (stadionveld) (competitiewedstrijd)
Scheidsrechter: R.N. de Cock | P. Otten | A. van Stormbroek |

zondag, 17 september

12:00 De Graafschap o17 - FC Volendam o17 | uitslag 1-2
Aanvang: 12:00
Locatie: Doetinchem (competitiewedstrijd)
Scheidsrechter: O. Esen

dinsdag, 19 september

19:45 Quick Boys - FC Volendam I uitslag 1-3 (ten Den, Runderkamp, Mertens)
Aanvang: 19:45
Locatie: Katwijk (bekerwedstrijd)
Scheidsrechter: E. van de Graaf | F. Ozinga | mw. C.F. Overtoom | R.N. de Cock

vrijdag, 22 september

20:00 FC Volendam - De Graafschap
Aanvang: 20:00
Locatie: KRAS Stadion (stadionveld) (competitiewedstrijd)
Scheidsrechter: C.A.N. Bax | J.D. Kleinjan | S.N.V. Nanninga | S. Dröge

zaterdag, 23 september

09:00 FC Volendam o13 - Zeeburgia o13 (omkleden RKAV Volendam)
Aanvang: 09:00
Locatie: Kras Stadion (veld 2) (competitiewedstrijd)
Scheidsrechter: J.P. Rozema
09:45 FC Volendam o14 - AZ o14
Aanvang: 09:45
Locatie: KRAS Stadion (stadionveld) (competitiewedstrijd)
Scheidsrechter: K. Zuidema
12:00 FC Volendam o19 - De Graafschap o19
Aanvang: 12:00
Locatie: KRAS Stadion (stadionveld) (competitiewedstrijd)
Scheidsrechter: J. de Goeij | N. Stuurman | R.E. Smiet
12:00 FC Volendam o16 - ADO Den Haag o16
Aanvang: 12:00
Locatie: Kras Stadion (veld 2) (competitiewedstrijd)
Scheidsrechter: C.M.F. Janse
12:00 AZ o12 - FC Volendam o12
Aanvang: 12:00
Locatie: Wijdewormer (competitiewedstrijd)
13:00 FC Den Bosch o15 - FC Volendam o15
Aanvang: 13:00
Locatie: Den Bosch (competitiewedstrijd)
14:30 VVOG - Jong FC Volendam
Aanvang: 14:30
Locatie: Harderwijk (competitiewedstrijd)
14:30 FC Volendam o17 - Excelsior o17
Aanvang: 14:30
Locatie: KRAS Stadion (stadionveld) (competitiewedstrijd)
Scheidsrechter: G. Genc

woensdag, 27 september

17:30 FC Volendam o12 - FC Abcoude o13 (Twingames)
Aanvang: 17:30
Locatie: KRAS Stadion (stadionveld) (oefenwedstrijd)
18:30 FC Utrecht o19 - FC Volendam o19
Aanvang: 18:30
Locatie: Utrecht (competitiewedstrijd)

vrijdag, 29 september

20:00 FC Dordrecht - FC Volendam
Aanvang: 20:00
Locatie: Dordrecht (competitiewedstrijd)

zaterdag, 30 september

09:30 FC Volendam o12 - FC Utrecht o12
Aanvang: 09:30
Locatie: KRAS Stadion (stadionveld) (competitiewedstrijd)
10:30 AFC o13 - FC Volendam o13
Aanvang: 10:30
Locatie: Amsterdam (competitiewedstrijd)
12:00 FC Volendam o15 - Vitesse o15
Aanvang: 12:00
Locatie: KRAS Stadion (stadionveld) (competitiewedstrijd)
Scheidsrechter: A. Wigchers
12:45 FC Utrecht o16 - FC Volendam o16
Aanvang: 12:45
Locatie: Utrecht (competitiewedstrijd)
14:30 Jong FC Volendam - ONS Sneek
Aanvang: 14:30
Locatie: KRAS Stadion (stadionveld) (competitiewedstrijd)
14:45 NEC/FC Oss o19 - FC Volendam o19
Aanvang: 14:45
Locatie: Nijmegen (competitiewedstrijd)
15:00 Hollandia o17 - FC Volendam o17
Aanvang: 15:00
Locatie: Hoorn (competitiewedstrijd)