Agenda & Uitslagen

zondag, 01 oktober

10:00 FC Volendam o12 - rksv DoCoS Haring & Wittebrood Toernooi
Aanvang: 10:00
Locatie: Leiden (toernooi)
12:00 De Graafschap o14 - FC Volendam o14
Aanvang: 12:00
Locatie: Doetinchem (competitiewedstrijd)

woensdag, 04 oktober

17:30 FC Volendam o13 – Balcontrole o13
Aanvang: 17:30
Locatie: KRAS Stadion (stadionveld) (oefenwedstrijd)

vrijdag, 06 oktober

20:00 FC Volendam - Telstar
Aanvang: 20:00
Locatie: KRAS Stadion (stadionveld) (competitiewedstrijd)

zaterdag, 07 oktober

10:30 FC Groningen o12 - FC Volendam o12
Aanvang: 10:30
Locatie: Groningen (competitiewedstrijd)
12:00 FC Volendam o14 - Sparta Rotterdam o14
Aanvang: 12:00
Locatie: Kras Stadion (veld 2) (competitiewedstrijd)
12:00 FC Volendam o15 - NEC/FC Oss o15
Aanvang: 12:00
Locatie: KRAS Stadion (stadionveld) (competitiewedstrijd)
12:30 FC Twente o13 - FC Volendam o13
Aanvang: 12:30
Locatie: Hengelo (competitiewedstrijd)
14:30 FC Volendam o17 - JOVZ o17
Aanvang: 14:30
Locatie: KRAS Stadion (stadionveld) (competitiewedstrijd)
15:00 ASWH - Jong FC Volendam
Aanvang: 15:00
Locatie: Hendrik Ido Ambacht (competitiewedstrijd)
15:00 Excelsior o16 - Fc Volendam o16
Aanvang: 15:00
Locatie: Rotterdam (competitiewedstrijd)

dinsdag, 10 oktober

18:00 AZ o15 - FC Volendam o15
Aanvang: 18:00
Locatie: Wijdewormer (oefenwedstrijd)

woensdag, 11 oktober

17:30 FC Volendam o14 – Balcontrole o14
Aanvang: 17:30
Locatie: KRAS Stadion (stadionveld) (oefenwedstrijd)

vrijdag, 13 oktober

20:00 FC Eindhoven - FC Volendam
Aanvang: 20:00
Locatie: Eindhoven (competitiewedstrijd)

zaterdag, 14 oktober

09:30 FC Volendam o12 - Ajax o12
Aanvang: 09:30
Locatie: KRAS Stadion (stadionveld) (competitiewedstrijd)
10:00 FC Volendam o13 - PEC Zwolle o13
Aanvang: 10:00
Locatie: KRAS Stadion (stadionveld) (competitiewedstrijd)
11:45 FC Volendam o19 - PSV o19
Aanvang: 11:45
Locatie: KRAS Stadion (stadionveld) (competitiewedstrijd)
12:00 FC Volendam o16 - AZ o16
Aanvang: 12:00
Locatie: Kras Stadion (veld 2) (competitiewedstrijd)
12:00 FC Utrecht o17 - FC Volendam o17
Aanvang: 12:00
Locatie: Utrecht (oefenwedstrijd)
12:30 FC Twente o15 - FC Volendam o15
Aanvang: 12:30
Locatie: Hengelo (competitiewedstrijd)
12:30 Willem II o14 - FC Volendam o14
Aanvang: 12:30
Locatie: Tilburg (competitiewedstrijd)
14:30 Jong FC Volendam - Jong Almere City FC
Aanvang: 14:30
Locatie: KRAS Stadion (stadionveld) (competitiewedstrijd)

woensdag, 18 oktober

17:30 FC Volendam o12 - ADO’20 o13 (Twingames)
Aanvang: 17:30
Locatie: KRAS Stadion (stadionveld) (oefenwedstrijd)
18:00 AZ o14 - FC Volendam o14
Aanvang: 18:00
Locatie: Wijdewormer (oefenwedstrijd)

vrijdag, 20 oktober

20:00 FC Volendam - N.E.C.
Aanvang: 20:00
Locatie: KRAS Stadion (stadionveld)

zaterdag, 21 oktober

10:00 FC Volendam o13 - FC Emmen o13
Aanvang: 10:00
Locatie: KRAS Stadion (stadionveld) (competitiewedstrijd)
12:00 FC Volendam o15 - NEC/FC Oss o15
Aanvang: 12:00
Locatie: KRAS Stadion (stadionveld) (bekerwedstrijd)
14:00 Jong FC Volendam - Jong FC Twente
Aanvang: 14:00
Locatie: KRAS Stadion (stadionveld) (competitiewedstrijd)

vrijdag, 27 oktober

20:00 MVV - FC Volendam
Aanvang: 20:00
Locatie: Maastricht (competitiewedstrijd)

zaterdag, 28 oktober

12:00 FC Volendam o14 - Ajax o14
Aanvang: 12:00
Locatie: Kras Stadion (veld 2) (competitiewedstrijd)
12:00 Sparta Rotterdam o15 - FC Volendam o15
Aanvang: 12:00
Locatie: Rotterdam (competitiewedstrijd)
14:30 Willem II o19 - FC Volendam o19
Aanvang: 14:30
Locatie: Tilburg (competitiewedstrijd)
14:30 Harkemase Boys - Jong FC Volendam
Aanvang: 14:30
Locatie: Harkema (competitiewedstrijd)
15:00 Almere City FC o13 - FC Volendam o13
Aanvang: 15:00
Locatie: Almere (competitiewedstrijd)