Agenda & Uitslagen

vrijdag, 03 november

20:00 FC Volendam - Jong PSV
Aanvang: 20:00
Locatie: KRAS Stadion (stadionveld)

zaterdag, 04 november

10:00 FC Volendam o13 - AZ o13
Aanvang: 10:00
Locatie: KRAS Stadion (stadionveld) (competitiewedstrijd)
12:00 FC Volendam o15 - AZ o15
Aanvang: 12:00
Locatie: KRAS Stadion (stadionveld) (competitiewedstrijd)
12:00 FC Volendam o19 - Sparta Rotterdam o19
Aanvang: 12:00
Locatie: KRAS Stadion (stadionveld) (competitiewedstrijd)
14:00 PEC Zwolle o12 - FC Volendam o12
Aanvang: 14:00
Locatie: Zwolle (oefenwedstrijd)
14:30 Vitesse o14 - FC Volendam o14
Aanvang: 14:30
Locatie: Arnhem (competitiewedstrijd)
14:30 Jong FC Volendam - DVS’33 Ermelo
Aanvang: 14:30
Locatie: KRAS Stadion (stadionveld) (competitiewedstrijd)
14:30 Vitesse o16 - FC Volendam o16
Aanvang: 14:30
Locatie: Arnhem (competitiewedstrijd)
15:15 Alphense Boys o17 - FC Volendam o17
Aanvang: 15:15
Locatie: Alphen a/d Rijn (competitiewedstrijd)

zondag, 05 november

10:00 Deen Cup Kwalificatietoernooi
Aanvang: 10:00
Locatie: KRAS Stadion (stadionveld) (toernooi)

maandag, 06 november

18:00 Almere City FC o12/o13 – FC Volendam o12 (Twingames)
Aanvang: 18:00
Locatie: Almere (oefenwedstrijd)

dinsdag, 07 november

18:30 FC Volendam o16 – Almere City FC o16
Aanvang: 18:30
Locatie: KRAS Stadion (stadionveld) (oefenwedstrijd)
Scheidsrechter: B. de Meij

woensdag, 08 november

13:00 Sparta R. - FC Volendam
Aanvang: 13:00
Locatie: Rotterdam (oefenwedstrijd)
17:30 FC Volendam o14 – Almere City FC o14
Aanvang: 17:30
Locatie: KRAS Stadion (stadionveld) (oefenwedstrijd)
Scheidsrechter: T. Bueters
19:00 OFC - Jong FC Volendam
Aanvang: 19:00
Locatie: -- (oefenwedstrijd)

zaterdag, 11 november

09:30 FC Volendam o12 - Vitesse o12
Aanvang: 09:30
Locatie: KRAS Stadion (stadionveld) (competitiewedstrijd)
12:00 Feyenoord o15 - FC Volendam o15
Aanvang: 12:00
Locatie: Rotterdam (competitiewedstrijd)
12:00 FC Volendam o16 - Feyenoord o16
Aanvang: 12:00
Locatie: KRAS Stadion (stadionveld) (competitiewedstrijd)
13:00 FC Eindhoven o13 - FC Volendam o13
Aanvang: 13:00
Locatie: Eindhoven, Jan Louwers Stadion (bekerwedstrijd)

dinsdag, 14 november

13:30 Jong FC Volendam - Jong Telstar
Aanvang: 13:30
Locatie: KRAS Stadion (stadionveld) (oefenwedstrijd)
18:30 FC Volendam o15 - DCG o15
Aanvang: 18:30
Locatie: KRAS Stadion (stadionveld) (oefenwedstrijd)

woensdag, 15 november

17:30 FC Volendam o12 – Balcontrole o12 (Twingames)
Aanvang: 17:30
Locatie: KRAS Stadion (stadionveld) (oefenwedstrijd)

vrijdag, 17 november

20:00 FC Den Bosch - FC Volendam
Aanvang: 20:00
Locatie: Den Bosch (competitiewedstrijd)

zaterdag, 18 november

09:30 FC Volendam o12 - AZ o12
Aanvang: 09:30
Locatie: KRAS Stadion (stadionveld) (competitiewedstrijd)
11:30 Go Ahead Eagles o13 - FC Volendam o13
Aanvang: 11:30
Locatie: Deventer (competitiewedstrijd)
12:00 FC Volendam o15 - Almere City FC o15
Aanvang: 12:00
Locatie: KRAS Stadion (stadionveld) (competitiewedstrijd)
13:00 PEC Zwolle o14 - FC Volendam o14
Aanvang: 13:00
Locatie: Zwolle, sportpark Be Quick (competitiewedstrijd)
14:30 FC Volendam o17 - NAC Breda o17
Aanvang: 14:30
Locatie: KRAS Stadion (stadionveld) (competitiewedstrijd)
14:30 ACV - Jong FC Volendam
Aanvang: 14:30
Locatie: Assen (competitiewedstrijd)
14:30 Vitesse o19 - FC Volendam o19
Aanvang: 14:30
Locatie: Arnhem (competitiewedstrijd)

dinsdag, 21 november

18:30 FC Volendam o16 – WVHEDW o17
Aanvang: 18:30
Locatie: KRAS Stadion (stadionveld) (oefenwedstrijd)

vrijdag, 24 november

20:00 FC Volendam - FC Emmen
Aanvang: 20:00
Locatie: KRAS Stadion (stadionveld) (competitiewedstrijd)

zaterdag, 25 november

10:00 FC Volendam o13 - FC Groningen o13
Aanvang: 10:00
Locatie: KRAS Stadion (stadionveld) (competitiewedstrijd)
10:00 Ajax o15 - FC Volendam o15
Aanvang: 10:00
Locatie: Amsterdam (competitiewedstrijd)
10:30 FC Utrecht o12- FC Volendam o12
Aanvang: 10:30
Locatie: Utrecht (competitiewedstrijd)
11:45 FC Volendam o19 - FC Groningen o19
Aanvang: 11:45
Locatie: KRAS Stadion (stadionveld) (competitiewedstrijd)
12:00 FC Volendam o16 - Roda JC o16
Aanvang: 12:00
Locatie: Kras Stadion (veld 2) (competitiewedstrijd)
14:30 Willem II o17 - FC Volendam o17
Aanvang: 14:30
Locatie: Tilburg (competitiewedstrijd)
14:30 FC Volendam o14 - FC Utrecht o14
Aanvang: 14:30
Locatie: Kras Stadion (veld 2) (competitiewedstrijd)
14:30 Jong FC Volendam - Magreb’90
Aanvang: 14:30
Locatie: KRAS Stadion (stadionveld) (competitiewedstrijd)

maandag, 27 november

20:00 Jong AZ - FC Volendam
Aanvang: 20:00
Locatie: Wijdewormer (competitiewedstrijd)

dinsdag, 28 november

18:30 FC Volendam o15 – DTA/Real Srananng o15
Aanvang: 18:30
Locatie: KRAS Stadion (stadionveld) (oefenwedstrijd)

woensdag, 29 november

17:29 FC Volendam o14 – Fortuna Wormerveer o15
Aanvang: 17:29
Locatie: KRAS Stadion (stadionveld) (oefenwedstrijd)