Organisatie

- Raad van Commissarissen

Hein Tol (Voorzitter)

Nellie Veerman-Tol

Hans Wiering

Frans Jonk
 

- Bestuur

Voorzitter:
Henk Kras

Vice-voorzitter:
Henk Schoorl

Penningmeester:
Henk Binken

PR & Media:
Cor Tol 
cor.tol@fcvolendam.org

Algemene Zaken:
Jan Smit

Marketing:
Martin de Boer

Commercie:
Kees Pronk

 

- Management en medewerkers

Operatie

Remco van der Ende
remco.vanderende@fcvolendam.org

Esther Binken (Events)
esther.binken@fcvolendam.org

Demi Siebeling (Kidsclub)
demi.siebeling@fcvolendam.org

 

Commercie:

Martijn Molleman (Manager Commercie)
martijn.molleman@fcvolendam.org

Klaas Schilder (Key Account manager)
klaas.schilder@fcvolendam.org

Jack Tuijp (Commercial Officer)
jack.tuijp@fcvolendam.org

Jeroen Boekel (Commercieel manager Evenementen)
jeroen.boekel@fcvolendam.org

Johan de Wit (PR, Media & Communicatie)
johan.dewit@fcvolendam.org


Financiele administratie:
finance@fcvolendam.org


Kaartverkoop:

Gery Veerman
gery.veerman@fcvolendam.org

 

Terreinmeester:
Piet Jonk

 

Interieur verzorgster/wasvrouw:
Marie Jonk

 

Veiligheidscoördinatoren
Maurice Roelandschap (FC Volendam)
maurice.roelandschap@fcvolendam.org

Denan Slatina (Jong FC Volendam)
denan.slatina@fcvolendam.org

 

- Technische zaken:

Hoofd jeugdopleiding & Technisch Coördinator
Misha Salden
misha.salden@fcvolendam.org

Jeugdscouting
jeugdscouting@fcvolendam.org

 

- Perschef:

Richard de Weijze (FC Volendam)
richard.deweijze@fcvolendam.org

Christiaan Moenis (Jong FC Volendam)
christiaan.moenis@fcvolendam.org

 

- Jaarverslag 2015-2016
JAARVERSLAG 2015-2016

 

- Logo FC Volendam
Klik hier voor het logo



 

Jouw FC Volendam-seizoenkaart als Voord...

Ben jij al in het bezit van een seizoenkaart voor het aankomende voetbaljaar 2017/’18? Weet dan dat je een uitstekende investering hebt gedaan! Niet alleen verschaft de seizoenkaart 19 thuiswedstrijden…

Meld je aan voor de FC Volendam Nieuwsb...

Meld je nu aan voor ‘Oranjepost’! Voor iedere thuiswedstrijd van FC Volendam sturen wij de nieuwsbrief ‘Oranjepost’ naar supporters van de club. Wil je deze nieuwsbrief ontvangen?…