Organisatie

- Raad van Commissarissen

Hein Tol (Voorzitter)

Nellie Veerman-Tol

Hans Wiering

Frans Jonk
 

- Bestuur

Voorzitter:
Henk Kras

Vice-voorzitter:
Henk Schoorl

Penningmeester:
Henk Binken

PR & Media:
Cor Tol 
cor.tol@fcvolendam.org

Algemene Zaken:
Jan Smit

Marketing:
Martin de Boer

Commercie:
Kees Pronk

 

- Management en medewerkers

Operatie

Niels Prins (Operationeel manager)
niels.prins@fcvolendam.org

Remco van der Ende
remco.vanderende@fcvolendam.org

Esther Binken (Events)
esther.binken@fcvolendam.org

Demi Siebeling (Kidsclub)
demi.siebeling@fcvolendam.org

 

Commercie:

Martijn Molleman (Commercieel manager)
martijn.molleman@fcvolendam.org

Klaas Schilder (Key Account manager)
klaas.schilder@fcvolendam.org

Jeroen Boekel (Commercieel manager Evenementen)
jeroen.boekel@fcvolendam.org

John Bont (PR, Media & Communicatie)
john.bont@fcvolendam.org

Nick Hoogebeen
nick.hoogebeen@fcvolendam.org

 

Financiele administratie:
finance@fcvolendam.org


Kaartverkoop:

Gery Veerman
gery.veerman@fcvolendam.org

 

Terreinmeester:
Piet Jonk

 

Interieur verzorgster/wasvrouw:
Marie Jonk

 

Veiligheidscoördinatoren
Maurice Roelandschap (FC Volendam)
maurice.roelandschap@fcvolendam.org

Denan Slatina (Jong FC Volendam)
denan.slatina@fcvolendam.org

 

- Technische zaken:

Hoofd jeugdopleiding & Technisch Coördinator
Misha Salden
misha.salden@fcvolendam.org

Jeugdscouting
jeugdscouting@fcvolendam.org

 

- Perschef:

Richard de Weijze (FC Volendam)
richard.deweijze@fcvolendam.org

Christiaan Moenis (Jong FC Volendam)
christiaan.moenis@fcvolendam.org

 

- Jaarverslag 2015-2016
JAARVERSLAG 2015-2016

 

- Logo FC Volendam
Klik hier voor het logo



 

Jeugdverslagen FC Volendam 18 februari ...

Gebrek aan scorend vermogen nekt FC Volendam O19 sc Heerenveen O19 - FC Volendam O19 (2-0) Als je niet scoort, kun je ook niet winnen! Het is een variant op een van de vele legendarische uitspraken van…

ACTIE! Gratis seizoenkaart op de PÉ-Si...

De jeugd heeft de toekomst. Met medewerking van de Stichting Oók FC Volendam gaan we ons nóg meer focussen op de jeugd. Alle jeugd van 13 t/m 18 jaar mag namelijk voor de rest van het…