Agenda & Uitslagen

Op deze pagina vindt u de tijdelijke agenda van FC Volendam met alle wedstrijden. De betreffende pagina met alle data is binnenkort beschikbaar. Heden vindt u hier vast het programma en uitslagen.

 


vrijdag, 1 februari

20:00 | FC Volendam - Sparta Rotterdam | Kras Stadion | S. van der Eijk | J. Balder | R. Polman | M. Eijgelsheim | uitslag 2-2 (Antwi, Visser)


zaterdag, 2 februari

10:30 | ADO Den Haag U14 - FC Volendam U14 | Den Haag | oefen | uitslag 3-6
12:00 | FC Volendam U15 - De Foresters U15 | Kras Stadion, veld 2 | oefen | M. Visser | uitslag 3-0
12:00 | FC Volendam U16 - ADO Den Haag U16 | Kras Stadion | M. Kuilman | uitslag 0-2
12:00 | Ajax U12 - FC Volendam U12 | Amsterdam | Twingames | uitslag 17-2
13:00 | Roda JC U15 - FC Volendam U15 | beker | Kerkrade | M.J.S Custers | afgekeurd
14:30 | Sparta R. U17 - FC Volendam U17 | Rotterdam | RMC Jeugdcomplex Nieuw Terbregge | M. van Diesen | uitslag 2-2
15:15 | Alphense Boys U19 - FC Volendam U19 | beker | Alphen aan de Rijn | Y. Kuipers | J. Voogt | S.S. Gajadien | afgekeurd


zondag, 3 februari

12:00 | FC Volendam U12 - toernooi sc Cambuur | Twingames
14:30 | Blauw Geel '38/JUMBO - Jong FC Volendam | Pr. Willem Alexander Sportpark, Veghel | L. Timmer | J. van der Waaij | J.L. de Koning | uitslag 3-5


dinsdag, 5 februari

19:00 | FC Volendam U19 - rkav Volendam U23 | Kras Stadion | oefen | B. de Meij | uitslag 0-1
                             

woensdag, 6 februari

17:30 | FC Volendam U13 - Fortuna Wormerveer U13 | Kras Stadion | B. Bos | uitslag 5-4


vrijdag, 8 februari

20:00 | FC Den Bosch - FC Volendam | Den Bosch | E. van de Graaf | F.H.J. Jansen | H.D. Fikkert | T. Voncken | uitslag 1-1 (Deul)


zaterdag, 9 februari

10:30 | ADO Den Haag U15 - FC Volendam U15 | Den Haag | J.A.M. Kreeft | uitslag 3-1
11:00 | GA Eagles U13 - FC Volendam U13 | Wesepe | J. Schwarte | uitslag 2-0
11:00 | FC Volendam U12 - FC Twente U12 | Kras Stadion (veld 2) | 11:11 | D. Terpstra | uitslag 1-2
12:00 | FC Volendam U14 - Sparta R. U14 | Kras Stadion | P. Londema | uitslag 0-0
12:00 | Sparta U16 - FC Volendam U16 | Rotterdam | oefen | uitslag 4-4
12:00 | Almere City U19 - FC Volendam U19 | Almere | M. Huisman | uitslag 1-1

14:30 | Jong FC Volendam - Quick | Kras Stadion | C. Prooi | M. Dal | M. Janssen | gestaakt | (0-1)
 

maandag, 11 februari

18:00 | FC Volendam U15 - JPN U15 | oefen | Kras Stadion | J.N. Beers | P.R. Kamlag | B. ter Hofstede | uitslag 3-1


dinsdag, 12 februari

18:30 | FC Volendam U16 - JPN U16 | oefen | Kras Stadion | D.A. Lyesen | T. van Kasteren | E. Bos | uitslag 7-0
19:30 | Alphense Boys U19 - FC Volendam U19 | Alphen aan den Rijn | beker | Y. Kuipers | M. Baloochi | A. Essaghir | uitslag 1-1 | AB U19 wns


woensdag, 13 februari

17:45 | FC Volendam U14 - AFC'34 U14 | Kras Stadion | oefen | J. Snijders | uitslag 4-1

 

vrijdag,15 februari

20:00 | FC Volendam - Helmond Sport | Kras Stadion | M.J. Nagtegaal | K. Bodde | S.R. de Groot | R.J.A. Gansner | uitslag 1-0 (Visser)


zaterdag, 16 februari

10:00 | FC Volendam U13 - Excelsior U13 | Kras Stadion | M.L. Tulp | uitslag 1-5
12:00 | FC Volendam U15 - Excelsior U15 | Kras Stadion (veld 2) | S. Janssens | uitslag 3-0
12:00 | FC Volendam U16 - PSV U16 | Kras Stadion | H. Hartman | uitslag 2-4
13:00 | Roda JC U14 - FC Volendam U14 | Kerkrade | L. Crijns | uitslag 1-2
14:30 | FC Volendam U17 - Willem II U17 | Kras Stadion | R.H.E.W. van der Steen | uitslag 3-1
15:00 | Willem II U19 - FC Volendam U19 | Tilburg | M.J. Langendoen | uitslag 0-0


zondag, 17 februari

14:00 | ADO'20 - Jong FC Volendam | Heemskerk | T.R. Winkel | C.D.R. van der Hul | B.A.C. Smets


dinsdag, 19 februari

15:00 | Roda JC U15 - FC Volendam U15 | beker | Kerkrade | T.A. Jeurissen


woensdag, 20 februari

18:00 | Vitesse U12 - FC Volendam U12 | Twingames | Arnhem

 

vrijdag, 22 februari

20:00 | RKC Waalwijk - FC Volendam | Waalwijk


zaterdag, 23 februari

09:30 | Ajax U12 - FC Volendam U12 | Amsterdam | oefen
12:00 | FC Volendam U14 - FC Den Bosch U14 | Kras Stadion (veld 2) | Y. el Ouartasy
11:45 | FC Volendam U19 - sc Heerenveen U19 | Kras Stadion | J.M.A. van Hal
12:15 | FC Den Bosch U13 - FC Volendam U13 | Den Bosch | M.J.H. Snijders
12:45 | PEC Zwolle U17 - FC Volendam U17 | Zwolle | W. Loos
14:30 | FC Den Bosch U15 - FC Volendam U15 | Den Bosch | M. Moerkerk

15:00 | Jong FC Volendam - Hercules | Kras Stadion | B.Sahiner | mw. C.F. Overtoom | M. Rasch


zondag, 24 februari

12:00 | De Graafschap U16 - FC Volendam U16 | Doetinchem


dinsdag, 26 februari

18:00 | Almere City FC U17 - FC Volendam U17 | Almere | oefen
18:30 | FC Volendam U19 - Excelsior U19 | Kras Stadion | R.H. Karremans
19:30 | rkav Volendam Za.1 - Jong FC Volendam | RKAV-complex | oefen

 
woensdag, 27 februari 

 18:00 | AZ U15 - FC Volendam U15 | Wijdewormer | oefen
 


zaterdag, 2 maart

10:30 | Zeeburgia U13 - FC Volendam U13 | Amsterdam | beker
11:00 | FC Volendam U12 - FC Twente U12 | Kras Stadion (veld 2)
12:00 | FC Volendam U16 - DWS U17 | Kras Stadion | O. Luksch
14:30 | FC Volendam U17 - Excelsior U17 | Kras Stadion


zondag, 3 maart

14:30 | De Graafschap U19 - FC Volendam U19 | Doetinchem


maandag, 4 maart

20:00 | Jong AZ - FC Volendam | Wijdewormer


dinsdag, 5 maart

18:15 | Ajax U14 - FC Volendam U14 | Amsterdam | oefen
 

woensdag, 6 maart

17:30 | FC Volendam U12 - Born to Play U13 | Kras Stadion | oefen | 11:11


vrijdag, 8 maart

20:00 | FC Volendam - Go Ahead Eagles | Kras Stadion


zaterdag, 9 maart 

09:30 | FC Volendam U12 - PSV U12 | Kras Stadion 
11:45 | FC Volendam U19 - FC Groningen U19 | Kras Stadion
12:00 | FC Volendam U13 - Feyenoord U13 | Kras Stadion (veld 2) | oefen
15:00 | ADO Den Haag U17 - FC Volendam U17 | Den Haag

18:00 | HBS - Jong FC Volendam | Den Haag


zondag, 10 maart

10:00 | FC Volendam U14 - toernooi sc Cambuur


woensdag, 13 maart

16:30 | Ajax U12 - FC Volendam U12 | Amsterdam
17:30 | FC Volendam U17 - JPN U17 | oefen | Kras Stadion

 

vrijdag, 15 maart

20:00 | FC Twente - FC Volendam | Enschede


zaterdag, 16 maart 

09:30 | Vitesse U12 - FC Volendam U12 | Arnhem
10:00 | FC Volendam U13 - Almere City FC U13 | Kras Stadion
12:00 | FC Volendam U15 - Spartaan '20 U15 | Kras Stadion
12:00 | FC Volendam U16 - FC Dordrecht U16 | Kras Stadion (veld 2)
14:30 | FC Volendam U17 - FC Twente U17 | Kras Stadion (veld 2)
14:30 | ADO Den Haag U19 - FC Volendam U19 | Den Haag
 
12:45 | Jong FC Volendam - UNA | Kras Stadion
 

woensdag,20 maart

17:45 | FC Volendam U14 - Velsen U15 | Kras Stadion | oefen

 

vrijdag, 22 maart

20:00 | FC Volendam - SC Cambuur | Kras Stadion


zaterdag, 23 maart

11:30 | Roda JC U13 - FC Volendam U13 | Kerkrade
12:00 | AZ U12 - FC Volendam U12 | Wijdewormer 
13:00 | Fortuna Sittard U16 - FC Volendam U16 | Sittard
14:30 | NEC U15 - FC Volendam U15 | Nijmegen
14:30 | FC Utrecht U19 - FC Volendam U19 | Utrecht  

18:00 | JVC Cuijk - Jong FC Volendam | Cuijk


dinsdag, 26 maart

17:30 | Training FC Volendam U14 | Kras Stadion


woensdag, 27 maart

16:30 | Ajax U11 - FC Volendam U12 | Amsterdam | oefen | 8:8
17:30 | FC Volendam U13 - Zeeburgia U13 | Kras Stadion | oefen
 

vrijdag, 29 maart

20:00 | MVV - FC Volendam | Maastricht


zaterdag, 30 maart

09:30 | FC Volendam U12 - Ajax U12 | Kras Stadion (veld 2)
10:00 | FC Volendam U13 - PEC Zwolle U13 | Kras Stadion
10:30 | Vitesse U14 - FC Volendam U14 | Arnhem
12:00 | FC Volendam U19 - FC Twente U19 | Kras Stadion
12:00 | FC Volendam U15 - Sparta R. U15 | Kras Stadion (veld 2)
12:00 | IVV U17 - FC Volendam U16 | Landsmeer | oefen
14:30 | FC Volendam U17 - NAC U17 | Kras Stadion


19:00 | OJC Rosmalen - Jong FC Volendam | Rosmalen

 


maandag, 1 april

20:00 | FC Volendam - FC Dordrecht | Kras Stadion
 

vrijdag, 5 april

20:00 | TOP Oss - FC Volendam | Oss


zaterdag, 6 april

11:45 | FC Volendam U19 - FC Utrecht U19 | Kras Stadion
12:00 | FC Volendam U14 - FC Twente U14 | Kras Stadion (veld 2)
12:30 | FC Utrecht U16 - FC Volendam U16 | Utrecht
12:45 | sc Cambuur U13 - FC Volendam U13 | Leeuwarden
13:00 | Alphense Boys U15 - FC Volendam U15 | Alphen a/d Rijn
 
18:00 | Jong FC Volendam - Dongen | Kras Stadion


zondag, 7 april

12:00 | De Graafschap U17 - FC Volendam U17 | Doetinchem
 

vrijdag, 12 april

20:00 | FC Volendam - Jong PSV | Kras Stadion


zaterdag, 13 april 

09:30 | FC Volendam U12 - AZ U12 | Kras Stadion (veld 2)
10:00 | FC Volendam U13 - GA Eagles U13 | Kras Stadion
12:00 | Sparta R. U14 - FC Volendam U14 | Rotterdam 
12:00 | FC Volendam U15 - ADO Den Haag U15 | Kras Stadion
14:30 | sc Heerenveen U17 - FC Volendam U17 | Heerenveen
15:00 | Excelsior U19 - FC Volendam U19  Rotterdam

16:00 | TEC - Jong FC Volendam | Tiel


zondag, 14 april

10:00 | Molenaar & Zwarthoed Cup | toernooi U9 | Kras Stadion
(deelnemers: Ajax, Heerenveen, Sparta, Excelsior, Vitesse Arnhem, FC Utrecht, Volendam, ADO Den Haag)



woensdag, 17 april

17:30 | FC Volendam U13 - sc Buitenveldert U13 | Kras Stadion


vrijdag, 19 april

20:00 | FC Volendam - NEC | Kras Stadion


zaterdag, 20 april

11:45 | FC Volendam U19 - Almere City FC U19 | Kras Stadion
12:00 | FC Volendam U15 - FC Den Bosch U15 | Kras Stadion (veld 2)
12:00 | NEC U13 - FC Volendam U13 | Nijmegen | oefen
14:30 | FC Volendam U17 - FC Volendam U17 | Kras Stadion

18:00 | Jong FC Volendam - Quick'20 | Kras Stadion
 

maandag, 22 april

14:30 | Jong FC Utrecht - FC Volendam | Utrecht


woensdag, 24 april

17:30 | FC Volendam U12 - De Blokkers U13 | oefen | Kras Stadion, veld 2
18:30 | Willem II U17 - FC Volendam U17 | Tilburg
18:30 | FC Volendam U19 - Willem II U19 | Kras Stadion
 

vrijdag, 26 april

20:00 | Telstar - FC Volendam | IJmuiden


dinsdag, 30 april

15:00 | FC Twente U19 - FC Volendam U19 | Hengelo


woensdag, 1 mei

19:00 | Olympia Haarlem U19 - FC Volendam U16 | Haarlem | oefen


vrijdag, 3 mei

20:00 | FC Volendam - Roda JC | Kras Stadion


zaterdag, 4 mei

10:30 | FC Twente U12 - FC Volendam U12 | Hengelo
12:00 | FC Volendam U14 - Roda JC U14 | Kras Stadion
12:30 | ADO Den Haag U16 - FC Volendam U16 | Den Haag
13:15 | Excelsior U13 - FC Volendam U13 | Rotterdam
13:15 | Excelsior U15 - FC Volendam U15 | Rotterdam
14:30 | FC Volendam U17 - PEC Zwolle U17 | Kras Stadion
14:30 | sc Heerenveen U19 - FC Volendam U19 | Heerenveen


zondag, 5 mei

14:00 | Westlandia - Jong FC Volendam | Naaldwijk
 

maandag 6 en vrijdag 10 mei
1e Ronde Play-offs


woensdag, 8 mei

17:30 | FC Volendam U13 - AFC U13 | Kras Stadion | oefen


zaterdag, 11 mei

09:30 | PSV U12 - FC Volendam U12 | Eindhoven
10:00 | FC Volendam U13 - FC Den Bosch U13 | Kras Stadion
11:45 | FC Volendam U19 - De Graafschap U19 | Kras Stadion 
12:00 | FC Volendam U16 - De Graafschap U16 | Kras Stadion (veld 2)
12:00 | FC Den Bosch U14 - FC Volendam U14 | Den Bosch
12:45 | Excelsior U17 - FC Volendam U17 | Rotterdam

19:00 | Jong FC Volendam - OSS'20 | Kras Stadion
 

donderdag 16 en zondag 19 mei
2e Ronde Play-offs


zaterdag, 18 mei

09:30 | FC Volendam U12 - Vitesse U12 | Kras Stadion
11:15 | Spartaan'20 U15 - FC Volendam U15 | Rotterdam
11:30 | PSV U16 - FC Volendam U16 | Eindhoven 
14:30 | FC Volendam U17 - ADO Den Haag U17 | Kras Stadion
15:00 | Almere City FC U13 - FC Volendam U13 | Almere
15:00 | FC Groningen U19 - FC Volendam U19 | Groningen


zondag, 19 mei

14:00 | Jong FC Volendam - OFC | Kras Stadion
 

donderdag 23 en zondag 26 mei

3e Ronde Play-offs


zaterdag, 25 mei

10:00 | FC Volendam U14 - toerenooi Lommel SK (België)
10:30 | FC Volendam U15 - NEC U15 | Kras Stadion (veld 2)
12:00 | FC Volendam U16 - Fortuna Sittard U16 | Kras Stadion
12:00 | De Graafschap U12 - FC Volendam U12 | Doetinchem | oefen
12:30 | FC Twente U17 - FC Volendam U17 | Hengelo
13:00 | FC Volendam U13 - Roda JC U13 | Kras Stadion (veld 2)
14:30 | FC Volendam U19 - ADO Den Haag U19 | Kras Stadion




zondag, 26 mei

14:30 | HSC'21 - Jong FC Volendam | Haaksbergen


zaterdag, 30 mei 

10:00 | FC Volendam U13 - toernooi Tiel


zaterdag, 1 juni

10:00 | FC Volendam U14 - Int. toernooi
11:00 | FC Volendam U12 - FC Den Bosch U12 | Kras Stadion | oefen


zaterdag, 8 juni

10:00 | FC Volendam U13 - Ajax U13 | Kras Stadion | oefen


zondag, 9 juni

10:00 | FC Volendam U12 - toernooi s.v. Hoofddorp | Hoofddorp


zondag,30 juni

10:00 | FC Volendam U12 - toernooi BFC (8:8) 

 



vrijdag, 3 augustus

20:00 | Start Competitie Ere Divisie

vrijdag, 10 augustus

20:00 | Start Competitie Keuken Kampioen Divisie

 


 

 



Laatste nieuws